Rocket League sistemi bozar mı?

A. Pasahan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Rocket League indirirken sistem gereksinimleri olarak şunları öneriyor:
  • Işletim sistemi: Windows 7 (64 Bit) or newer (64 Bit) Windows OS.
  • Işlemci: 3.0+ GHz Quad Core.
  • Bellek: 8 GB RAM.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 470, or better.
  • DirectX: Sürüm 11.
  • Ağ: Genişbant internet bağlantısı.
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir ala.
Benim ki ise: Windows 10 Pro, Intel(r) Core (tm) i7-4790 CPU @ 3.60 GHz 3.60 GHz 8 çekirdekli 8 GB RAM (kullanılabilinir miktar 7, 87 GB) 64 Bit X64 tabanlı bilgisayar. NVIDIA GeForce 710 DirectX 12.

Bilgisayar bozulur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, bozulma olmaz ancak doğru-düzgün oyun hissiyatını elde edemezsiniz. Size tavsiyem; öyle bir sisteme güzel bir ekran kartı almanız. Anakartınız ile uyumlu olur, merak etmeyin :)

Merhaba, hayır bozulmaz. Eğer minimum gereksinimi karşılayamazsanız oyun oynanmaz hale gelir, FPS düşük olur, genel tabirle "kasar". Eğer karşılıyorsa bilgisayarınız rahatça oynayabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar Rocket League indirirken sistem gereksinimleri olarak şunları öneriyor:
Benim ki ise: Windows 10 Pro, Intel(r) Core (tm) i7-4790 CPU @ 3.60 GHz 3.60 GHz 8 çekirdekli 8 GB RAM (kullanılabilinir miktar 7, 87 GB) 64 Bit X64 tabanlı bilgisayar. NVIDIA GeForce 710 DirectX 12.

Bilgisayar bozulur mu?
Hayır dostum bozulmaz. Bu arada sisteminin GPU'sunu güzel bir GPU ile değişirsen sistem uçar.

Bozulur atomlarına ayrılır(!) Bozulmaz kardeşim,sadece ekran kartın düşük donma vs. yaşayabilirsin. İşlemcin gayet yeterli. Ayarları düşürerek neredeyse hiç donma yaşamazsın.

Bilgisayar bozulur mu?
Yok daha neler :D Ben HD4400 ile oynamıştım sen GeForce 710 diyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı