Çözüldü Rocket League Steam açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam'de daha önce almış olduğum Rocket League vardı. Formattan sonra yükledim. Steam'den oynaya basıyorum basınca mavi olarak durdur yazıyor ve tekrar oyna olarak yeşil oluyor. Diğer oyunlarda yok bu. Silip yükledim düzelmedi.

Çözüm
Sorunu çözdüm, OneDrive'ye girip belgelerimden MyGames klasörünün içindeki Rocket League dosyasını sildim. Otomatik olarak oyunu açtığımda tekrar oluşturdu ve şuan oyun açılıyor.
Rapor paylaşın.

Rapor paylaşın.

Rehberdeki uyarıya dikkat ederek OneDrive'ı kaldırın. Öncesinde de sistem geri yükleme noktası oluşturun, ne olur ne olmaz.

Rehberdeki uyarıya dikkat ederek OneDrive'ı kaldırın. Öncesinde de sistem geri yükleme noktası oluşturun, ne olur ne olmaz.

Onedrive'yi aktif olarak her PC'de kullanıyorum. Formattan önce de vardı. Bunu kaldırmadan sorun olan dosyasını kaldırsak olmaz mı?

Sorunun sebebi OneDrive.

Şu ana kadar OneDrive kaynaklı sorunlarda OneDrive'ı bu rehber ile kaldırarak çözüme ulaştık o yüzden başka bir alternatif bilmiyorum.

Sorunu çözdüm, OneDrive'ye girip belgelerimden MyGames klasörünün içindeki Rocket League dosyasını sildim. Otomatik olarak oyunu açtığımda tekrar oluşturdu ve şuan oyun açılıyor.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı