Rocket League Steam key nereden bulunabilir?

The Nirvana

Yoctopat
Birçoğunuz "oyun Epic Games'te F2p değil mi zaten?" diyecek. Evet öyle ama Steam'den koleksiyon yapan yüzbinlerce insan var. Bunlardan birisi de benim.

En sevdiğim oyunlardan birisidir Rocket League. Kendime çok kızdığım durum ise "neden bu oyunu daha önce keşfetmedim?" oldu. İnternette araştırdığımız zaman Steam key ya da gift'inin çok pahalı olduğunu görüyoruz. En iyi ihtimalle 3000-4000 TL arasında yakalayabilirsiniz. Ama günümüzde fiyatı 7000-10000 TL arası değişmekte.

Oyunun yapımcısı psyonix ve Steam ile irtibata geçtim. Ama ne denersem deneyeyim Rocket League Steam keyine sahip olamayacağımı söylediler. Tabii ki bu durum beni fazlasıyla üzdü. Psyonix'in CEO'su ile iletişim kuracak kadar iletişime geçip bir adet key bile alamamıştım. Uzun bir süreçti. Başlarken çok ümitliydim ama şu an bitik durumdayım. Sanırım bulamadan pes edeceğim, şu saatten sonra gaben bile bir şey yapamaz. Pek bir şey değişmeyeceği hâlde Technopat Sosyal'e de danışmak istiyorum. Bu durumda başka ne yapılabilir? Gerçekten bir F2p oyunun anahtarına 3000-4000 TL vermeye değer mi? Ve siz olsaydınız ne yapardınız?

Birçoğunuz "oyun Epic Games'te F2p değil mi zaten?" diyecek. Evet öyle ama Steam'den koleksiyon yapan yüzbinlerce insan var. Bunlardan birisi de benim.

En sevdiğim oyunlardan birisidir Rocket League. Kendime çok kızdığım durum ise "neden bu oyunu daha önce keşfetmedim?" oldu. İnternette araştırdığımız zaman Steam key ya da gift'inin çok pahalı olduğunu görüyoruz. En iyi ihtimalle 3000-4000 TL arasında yakalayabilirsiniz. Ama günümüzde fiyatı 7000-10000 TL arası değişmekte.

Oyunun yapımcısı psyonix ve Steam ile irtibata geçtim. Ama ne denersem deneyeyim Rocket League Steam keyine sahip olamayacağımı söylediler. Tabii ki bu durum beni fazlasıyla üzdü. Psyonix'in CEO'su ile iletişim kuracak kadar iletişime geçip bir adet key bile alamamıştım. Uzun bir süreçti. Başlarken çok ümitliydim ama şu an bitik durumdayım. Sanırım bulamadan pes edeceğim, şu saatten sonra gaben bile bir şey yapamaz. Pek bir şey değişmeyeceği hâlde Technopat Sosyal'e de danışmak istiyorum. Bu durumda başka ne yapılabilir? Gerçekten bir F2p oyunun anahtarına 3000-4000 TL vermeye değer mi? Ve siz olsaydınız ne yapardınız?

Hayır. Değmez.

Bence değmez. Steam Workshop'taki mapleri bile Epic Games Store'da oynamak çok basit. Bakkesmode'u indirmen şart. CEO'ya kadar ulaşıp key alamaman empati yapmamı sağlayarak beni de üzdü. Yapacak bir şey yok maalesef aga, hayatta her istediğimiz olmaz. Ama kesinlikle o key'e 3k ₺ verilmez.

Ben de aynı sebeple internette ara ara Rocket League Steam global key ya da gift olarak arıyorum ama ben de makul bir fiyata bulamadım. Ben steam desteğe yazmıştım bir ara ama dediğin gibi tamamen kaldırılmış Steam'den.
Eğer nispeten uygun fiyata bir yerde satışının olduğu bilgisine ulaşan olursa bizimle de paylaşırsa sevinirim.

Ben de çok aradım ama maalesef yok. Çoğu oyuncu Steam sürümüne sahip olmak istiyor. Bunu gören key satıcıları fiyatları uçurdu. Keşke zamanında satın alsaydık. Bir kahve parasıydı. Epic Games Fall Guys'ı da gasp etti. İlk çıktığında Steam'den satın aldığım için şanslıyım. Ama oyuna sonradan dahil edilen Epic online services isimli component hata verdiği için oyuna girilemiyordu bir ara.

Yeni konular

Geri
Yukarı