Rocket League Steam'de satın almanın yolu var mı?

509401

Hectopat
Merhaba, Rocket League severek oynarım fakat benim bütün oyunlarım Steam'de dursun diye takıntım var. Rocket leuge Steam'de 2-3 yıl önce satın almıştım fakat sistemim yetmediği için iade etmiştim keşke iade etmeseydim. Bu Rocket League Steam'de almanın herhangi bir yolu var mı?

Şu anda Steam'den kaldırıldı ne yazık ki Steam'den almanın bir yolu yok ama Epic Games'te ücretsiz olarak satılmakta oradan alabilirsiniz.

Maalesef alamıyosunuz ama biraz olsun tatmin etmesi için epikten indirip masaüstündeki oyunu Steam kûtüphanenize aktarabilirsiniz.

Hocam kısayol nasıl yapıyoruz? Daha önce iade etmesem takmayacağım ama daha önce iade ettim kendimi çok kötü hissediyorum. Key falan olmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Rocket League severek oynarım fakat benim bütün oyunlarım Steam'de dursun diye takıntım var. Rocket leuge Steam'de 2-3 yıl önce satın almıştım fakat sistemim yetmediği için iade etmiştim keşke iade etmeseydim. Bu Rocket League Steam'de almanın herhangi bir yolu var mı?

Hayır alamazsınız Steam'den yaklaşık 2-3 yıl önce kalktı iyi günler.

Hocam kısayol nasıl yapıyoruz? Daha önce iade etmesem takmayacağım ama daha önce iade ettim kendimi çok kötü hissediyorum. Key falan olmaz mı?

Oyunun şu an Steam'de mağaza sayfayı bile yok key işe yaramaz sanırım kısayol için de sol alt köşedeki oyun ekle kısmından Steam dışı oyun ekle diyosunuz.

Oyunun şu an Steam'de mağaza sayfayı bile yok key işe yaramaz sanırım kısayol için de sol alt köşedeki oyun ekle kısmından Steam dışı oyun ekle diyosunuz.

Rocket League® on Steam Hocam var hatta yorum bile yaz diyor bana neden iade ettim off. Deneyeceğim hocam. Acaba Steam destek yardımcı olur mu oyunu önceden aldığım için?

1643278459902.png

Geri
Yukarı