Rockstar Games bilmediğim epostayla giriş yapmamı istiyor

İşletim sistemi
Windows 10

berkayx

Hectopat
Merhaba. Normalde Steam üzerinde GTA4'ü oynadığımda herhangi bir giriş talep etmiyor ve oyuna direkt giriş yapıyordu. Şimdi ilk defa RDR2'i aldım ve oynama tuşuna basınca böyle bir hata verdi ve gösterdiği emaili hayatım boyunca kullanmadım. GTA4 ve GTA 5 için kullandığım Rockstar hesabını girip play tuşuna basınca da Steam hesabına bağlı olan Rockstar hesabına bağlanın diye uyarı verip log out attırıyor. Rockstar Games'e ticket açtım ve hâlâ cevap gelmedi. Launcher'i ve Social Club'u kökten sildim, oyun dosyası doğrulamayı yaptım ve sonuç elde edemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim, bu oyunu oynamak istiyorum. İyi Sosyaller.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,2 KB · Görüntüleme: 55
Ticket'a yanıt verdiler benden GTA 5 faturamı ve Epic hesabımın kullanıcı adını istediler gönderdiğim zaman tekrar geri dönüş yaptılar fakat ben bakmadım
A socialclub account that I do not know is connected to my steam account and I did not do this, please remove the account from the steam account that I did not create and link it to the socialclub account that I use, I would love it if you do it without canceling the games, I paid for them
yazsam anlar mı ?
bide cevap vermek için epostadan mı yazcaz yoksa siteden mi?

A Social Club account that ı do not know is connected to my Steam account and ı did not do this, please remove the account from the Steam account that ı did not create and link it to the Social Club account that ı use, ı would love it if you do it without canceling the Games, ı paid for them.
Yazsam anlar mı?
Bir de cevap vermek için epostadan mı yazcaz yoksa siteden mi?

Siteden yazabilirsin o email ile entegre halde devam ediyor ve evet cevabın anlaşılır. Yanıt verirler bu cevaba

Bende attım fakat bana e-postanın bir kısmını attılar şifre sıfırlama linki de yolladılar fakat girmedi.

Hangi e-posta ile değişeceğini sen yazıyorsun, hatta doğrulamak amacıyla istediğin e postadan mail göndermeni istiyorlar. Daha sonra Steam profilini oyun faturalarını SS olarak gönderiyorsun onlarda sana şifre sıfırlama linki gönderiyor şifreni sıfırlayıp giriş yapıyorsun.

Hangi e-posta ile değişeceğini sen yazıyorsun, hatta doğrulamak amacıyla istediğin e postadan mail göndermeni istiyorlar. Daha sonra Steam profilini oyun faturalarını SS olarak gönderiyorsun onlarda sana şifre sıfırlama linki gönderiyor şifreni sıfırlayıp giriş yapıyorsun.
Bende öyle yaptım zaten, giriş yapamadım.

Geri
Yukarı