Çözüm Rockstar Games Launcher #6000.87 Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

*lambo*

Femtopat
Arkadaşlar selam, bugün GTA 5 oynamak için Rockstar Games Launcher'ı açtığımda #6000. 87 kodlu bir hata ile karşılaştım.

rockstar hata.PNG

Bu hatayı alıp çözüm bulamayan bir çok kişi gördüm. Sizlere kısaca bir çözüm sunacağım. Aşağıdaki adımları eksiksiz yaparsanız hata çözülecektir.

1. İlk olarak Görev Yöneticisi'nden "Social Club UI" yazan işlemi sonlandırıyoruz.
2. Kapattıktan sonra Dosya Gezgini'ni açıp "Belgelerim" yazan kısıma geliyoruz.
(Yerel Disk C > Kullanıcılar > "Kullanıcı İsmi" > Belgeler)
3. Açılan kısımdan "Rockstar Games" isimli klasöre giriyoruz.
4. Klasörün içinde bulunan "Social Club" isimli klasörü siliyoruz.
5. Sildikten sonra Rockstar Games Launcher'ı çalıştırıyoruz ve Social Club hesabımız ile giriş yapıyoruz.

Ve sorunumuz çözülüyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir 😊

Son düzenleme:
Ben sayısız çözüm denedim bilgisayara format atacaktım neredeyse en son arkadaşımın önerisiyle modemi kapatıp açtım sorun çözüldü en basit çözüm bu arkadaşlar. Yardımcı olmak maksatıyla özellikle girip yazdım ki herkes faydalansın iyi forumlar. :D.

Ciddi misin? Sabahtan beri deniyorum, çözümleri olmadı ya sağ ol <3.

Ben sayısız çözüm denedim bilgisayara format atacaktım neredeyse en son arkadaşımın önerisiyle modemi kapatıp açtım sorun çözüldü en basit çözüm bu arkadaşlar. Yardımcı olmak maksatıyla özellikle girip yazdım ki herkes faydalansın iyi forumlar. :D

Merhaba bende sırf aslında en kolay ama akla son gelen modem reset olayını buraya yazıp benim de sorunu çözmeme yardımcı oldugunuz için bu foruma üye olup size teşekkür etmek istedim. Teşekkürler. :):)

Ben sayısız çözüm denedim bilgisayara format atacaktım neredeyse en son arkadaşımın önerisiyle modemi kapatıp açtım sorun çözüldü en basit çözüm bu arkadaşlar. Yardımcı olmak maksatıyla özellikle girip yazdım ki herkes faydalansın iyi forumlar. :D

Sen adamsın be ADAMSIN BE! 2 gün sürdü indirmem (sınavlara hazırlanırken arkada indiriyordum) Silmekde istemiyordum. Çünkü 2 gün sürecekdi bir daha indirmek. Fakat sen kurtardın beni kral <3

Sen adamsın be ADAMSIN BE! 2 gün sürdü indirmem (sınavlara hazırlanırken arkada indiriyordum) Silmekde istemiyordum. Çünkü 2 gün sürecekdi bir daha indirmek. Fakat sen kurtardın beni kral <3
Üzüntü paylaşa paylaşa azalır. Bilgi paylaşa paylaşa artar bro. 🙂

Adam ya adam.

Valla kral yazının üstünden zaman geçse bile 5 gündür yapmadığımı bırakmayan şeye çare oldun teşekkürler

Vallahi kral yazının üstünden zaman geçse bile 5 gündür yapmadığımı bırakmayan şeye çare oldun teşekkürler.

Nasıl çözdünüz modemi kapatıp açtınız mı yoksa reset mi attınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı