Rockstar Games Social Club'a giremiyorum

Luxotick

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Rockstar Games'in sitesi düzgün bir şekilde açılıyor fakat Social Club kısmına giremiyorum. https://socialclub.rockstargames.com/
Her site düzgün bir biçimde açılıyor fakat buraya giremiyorum, mobil veri üzerinden giriş sağlayabiliyorum. Modemi resetlemeyi, yeniden başlatmayı, fişi takıp çıkarmayı denedim fakat bir sonuç alamadım. DNS ayarlarımı hem bilgisayar üzerinden 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 olacak şekilde hem de modem arayüzünden modemdeki DNS'leride aynı şekilde değiştirmeyi denedim fakat bir sonuç alamadım. Güvenlik duvarını devre dışı bırakmayı, gerçek zamanlı korumayı kapatmayı ve 4 farklı tarayıcıdan (Chrome, Firefox, Opera ve Explorer) üzerinden giriş yapmayı denedim ama sonuç yine de hüsran. Kablonet kullanıyorum ve modem kapatıp açtığımda IP adresim değişmiyor.

Bu sorun bende de yeni başladı çözüm bulan olursa yazsın.

Bu arada internet sağlayıcım ile görüştügümde bana dedikleri şu Rockstar anonim ipleri engellemiş o yüzden giriş yapamıyormuşuz. 1 kaç VPN denedigimde giriş yapabiliyorum. Siteye ping attıgımda işe yaramıyor. Social Club'un sitesinede giriş yapamıyorum.

Bu sorun bende de yeni başladı çözüm bulan olursa yazsın.

Bu arada internet sağlayıcım ile görüştügümde bana dedikleri şu Rockstar anonim ipleri engellemiş o yüzden giriş yapamıyormuşuz. 1 kaç VPN denedigimde giriş yapabiliyorum. Siteye ping attıgımda işe yaramıyor. Social Club'un sitesinede giriş yapamıyorum.
Ben modeme arayüz üzerinden restart attığımda düzeldi. Dene istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı