Çözüldü Rockstar hesabı çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BilalKK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2023'ün yaz ayında bilgisayarıma virüs bulaşmıştı ve her şeyimi çalmıştı birçok şeyi kurtardım virüsü de temizledim. Ama sonradan fark ettim ki Steam ve Epic Games'deki GTA 5 ve RDR2 oyunlarıma giremiyorum. Social Club hesaplarımı değiştirmiş. Ben sadece Steam'i değiştirdiğini zannediyordum o yüzden Steam'deki RDR2'yi kurtaramayınca gittim bir de Epic Games'de RDR2 aldım ama Epic Games'ten de oyuna giremiyorum. Rockstar'a yazdım birkaç geri dönüş yaptılar ama çözüme hala ulaşamadım ne yapmam gerekiyor?

RDR2 Epic games.jpg

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-01-04 saat 19.13.44_4a8ed82a.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-01-04 saat 19.13.44_4a8ed82a.jpg
    154,5 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Önceki e-posta adresinden kendilerine yardımcı olacak bilgileri gönderebilirsin ayrıca bunu İngilizce olacak şekilde yap muhtemelen size atanan temsilci mesajlarınızı çevirip cevapladığı için yanlış anlaşılma olabilecektir.
Merhaba arkadaşlar. 2023'ün yaz ayında bilgisayarıma virüs bulaşmıştı ve her şeyimi çalmıştı birçok şeyi kurtardım virüsü de temizledim. Ama sonradan fark ettim ki Steam ve Epic Games'deki GTA 5 ve RDR2 oyunlarıma giremiyorum. Social Club hesaplarımı değiştirmiş. Ben sadece Steam'i değiştirdiğini zannediyordum o yüzden Steam'deki RDR2'yi kurtaramayınca gittim bir de Epic Games'de RDR2 aldım ama Epic Games'ten de oyuna giremiyorum. Rockstar'a yazdım birkaç geri dönüş yaptılar ama çözüme hala ulaşamadım ne yapmam gerekiyor?

Eki Görüntüle 2074171

İletişim için o mail in senin olduğunu kanıtlaman için e mail üzerinden dönüş yapman gerektiğini söylemiş Rockstar'a mail atmayı deneyebilirsin artık ne kadar süre içinde bakarlar bilemem.

Önceki e-posta adresinden kendilerine yardımcı olacak bilgileri gönderebilirsin ayrıca bunu İngilizce olacak şekilde yap muhtemelen size atanan temsilci mesajlarınızı çevirip cevapladığı için yanlış anlaşılma olabilecektir.

Çözüm
Ya kardeşim deli oluyorum ya Rockstar niye Türkçe dil desteği getirmez ki?

Başlığı açtıktan 5 dakika sonra bana mail yoluyla dönüş yaptılar dediğiniz gibi desteklenen dillerden bize ulaşın diye şimdi öyle yapacağım gelişen olayları burada paylaşırım.

Sorun düzeltildi arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı