Rockstar johnny Klebitz'i neden öldürdü?

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Sizce Rockstar neden bir karakteri yükseltmek için bir karakteri harcadı oyunda the Lost MC ile bayağı senaryo var üstüne Online ile beraber sizce johnny ilk sahneden ölmese biraz trevor ile savaşmasını izlesek daha iyi olmaz mıydı sizce? Bence ölücek olsa bile böyle ölmemeliydi GTA 4'de çok severdim kendisini ve motor sürmek gerçekten keyifliydi ama ashley yüzünden bu hale geldi gerçekten bu kadar berbat bir senaryo olmamalıydı. GTA 4'de beraber yönettiğimiz johnny terry ve clay i o oyunda öldürmek saçmaydı benim fikrimce.

Sizce Rockstar neden bir karakteri yükseltmek için bir karakteri harcadı oyunda the Lost MC ile bayağı senaryo var üstüne Online ile beraber sizce johnny ilk sahneden ölmese biraz trevor ile savaşmasını izlesek daha iyi olmaz mıydı sizce? Bence ölücek olsa bile böyle ölmemeliydi GTA 4'de çok severdim kendisini ve motor sürmek gerçekten keyifliydi ama ashley yüzünden bu hale geldi gerçekten bu kadar berbat bir senaryo olmamalıydı. GTA 4'de beraber yönettiğimiz johnny terry ve clay i o oyunda öldürmek saçmaydı benim fikrimce.
Koca Johnny reis 'i bu kadar kolay öldürerek çok saçma birşey yaptılar.

Oyun senaryosuna uygun olabilmesi için Lost MC ile Trevor Industries arasında bir tür savaş çıkması gerekiyordu, Johnny'yi öldürmeyi tercih ettiler.

Bana sorarsan, evet ölmesi saçmaydı. En azından bu kadar basit olmamalıydı, oyun boyunca aralarında savaş olup sonlarına doğru falan ölebilirdi.

Oyun senaryosuna uygun olabilmesi için Lost MC ile trevor ındustries arasında bir tür savaş çıkması gerekiyordu, Johnny'yi öldürmeyi tercih ettiler.

Bana sorarsan, evet ölmesi saçmaydı. En azından bu kadar basit olmamalıydı, oyun boyunca aralarında savaş olup sonlarına doğru falan ölebilirdi.

GTA 4'de the Lost'u yönettik oynadık ama GTA 5 oynadığımız karakterler terry ve clay i öldürmek saçma oldu ve hepsini bir görevde bu kadar erken olmayıp johnnynin intikamını almaya çalışalar daha iyi olurdu.
Rocco'nun ölümü de çok basit. Ona ne demeli?

Onun bile johnnyden çok sahnesi oldu.

Benim de aklıma pek yatmadı. Oyun süresini uzatmak ve Trevor'la daha çok aksiyona girmek için Johny'yi ilk öldürmeyebilirdik. Trevor baştan savma gibi geldi zaten bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı