Sokak köpekleri kedimi öldürdü

En azından birkaç ay rahat etmek istiyorum, bıktım artık şu köpek seslerinden. Barınak şart bunlara, normalde köpekleri severim hocam. Ama bunlar artık iyice şaşırdı.

En azından birkaç ay rahat etmek istiyorum, bıktım artık şu köpek seslerinden. Barınak şart bunlara, normalde köpekleri severim hocam. Ama bunlar artık iyice şaşırdı.
10 milyon sokak kopegi var hocam asiri anlamsiz olmasini gectim ulkeden bu para cikmaz. Her kopege 5 m^2 mezar gibi alan versek 50.000.000 m^2 arsa lazim Konya 38.000.000 m^2. Yemek, veteriner, isci gibi masraflara girmeye gerek bile kalmadi bence.

Düşünsenize doğuyorsunuz sizi 4 demir parmaklıklar arasına alıyorlar her gün aynı ye iç uyu ve 8 10 15 yıl hayatınızın böyle geçtiğini düşünün nasıl hissederdiniz.

Bugün çok ağladım, 11 yıldır doğduğu günden beri büyüttüğüm erkek kedim, bugün 5-6 tane sokak köpeği tarafından öldürüldü. Nereye şikayet etmeliyim? Dayanamıyorum artık mahallemde her hafta hayvan ölümlerinden, bu hayvanları nereye şikayet etmeliyim? İnsanlara da saldırı yapıyorlar çünkü. Sinirlerim bozuldu.
Çok geçmiş olsun. Bizim burada sürü halinde geziyordu köpekler. Bir çocuğun koku kopuyordu neredeyse, sinirleri zarar görmüştü. Yoğun bakımda yattı. Bu köpekleri salan adamı bulduk, dava ettik. Adamı hem hapse attırdık, hem de para cezasına çarptırdık. Köpekler barınağa gitmişti ama barınaktan çok kaçmayı denemişler, rahat durmayınca uyuşturulmuşlar. Üzücü ama sağlık bu.

10 milyon sokak kopegi var hocam asiri anlamsiz olmasini gectim ulkeden bu para cikmaz. Her kopege 5 m^2 mezar gibi alan versek 50.000.000 m^2 arsa lazim Konya 38.000.000 m^2. Yemek, veteriner, isci gibi masraflara girmeye gerek bile kalmadi bence.
Mezarları olması gerektiğini kim söyledi ki ?
ayrıca ben yemek vs.de vermem halkım açken köpek mi düşüncem

Düşünsenize doğuyorsunuz sizi 4 demir parmaklıklar arasına alıyorlar her gün aynı ye iç uyu ve 8 10 15 yıl hayatınızın böyle geçtiğini düşünün nasıl hissederdiniz.
Atalarının yaptığı hataların bedeli olur,nasıl ki Osmanlı hatalar yaptı biz ödüyoruz onların ataları hata yaptı onlar ödesin.

Saldırgan köpekler toplatılmalı kesinlikle her hayvanın her aşısı belediyeler tarafından yapılmalı güzel barınaklar inşa edilmeli ama bu iktidar 20yıldır bir kere bile adam gibi barınak yaptırtmadı belediyelere bağcılar Belediyesi hala bir şey yapmıyor.

Mezarları olması gerektiğini kim söyledi ki ?
ayrıca ben yemek vs.de vermem halkım açken köpek mi düşüncem

Atalarının yaptığı hataların bedeli olur,nasıl ki Osmanlı hatalar yaptı biz ödüyoruz onların ataları hata yaptı onlar ödesin.
Mezarı geçtim, köpekler toplatılmalı. İnsanlar ölüyor bu vahşi hayvanlar yüzünden, onların mezarına mı takılalım? Yaklaşımınıza katılıyorum. Halk açken köpeği ne yapayım ben.

Saldırgan köpekler toplatılmalı kesinlikle her hayvanın her aşısı belediyeler tarafından yapılmalı güzel barınaklar inşa edilmeli ama bu iktidar 20yıldır bir kere bile adam gibi barınak yaptırtmadı belediyelere bağcılar Belediyesi hala bir şey yapmıyor.
İzmir Büyükşehir Belediyesi de aynı. Su problemini çözemediler daha...

Geri
Yukarı