Rockstar Social Club giriş yapamıyorum

İşletim sistemi
Windows 10

Solyxx

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Birkaç ay önce mail hesabım durduk yere kapandı. Sahipliğimi kanıtlamak için temel bilgiler ve en son gönderdiğim e postalar hakkında bilgiler istediler. Fakat ben mailimi sadece oyun oynamak için kullandığım için kimseye daha önce mail atmadım. Bu yüzden hesabın sahibi olduğunu kanıtlayamadım. Social Club üyeliğim de o mail üzerindendi. Birkaç ay sonra tekrar GTA 4 oynamak istedim ve indirdim. Fakat social cluba giriş yaparken şifreyi veya mailimi kabul etmiyor. Mailim askıya alındığı için şifre de değiştiremiyorum. Ne yapabilirim?

Hocam desteğe yazmanıza rağmen çözüm bulunamadıysa geçmiş olsun oyunları tekrar satın almanız gerekiyor maalesef. Rockstar'ın saçma sapan işlerinden biri bu Social Club.

Hocam desteğe yazmanıza rağmen çözüm bulunamadıysa geçmiş olsun oyunları tekrar satın almanız gerekiyor maalesef. Rockstar'ın saçma sapan işlerinden biri bu Social Club.
hocam destekte aradığım soruyu bulamıyorum. Telefon numarası vasıtasıyla kod gönderseler giriş yapıp mail adresimi değiştiririm fakat sorunlar kısmında parola sıfırlama seçeneğini seçtiğim taktirde bir siteye atıyor. Site ise açılmıyor. 3 farklı tarayıcıdan denedim hiçbirinde destekten bir sonuca varamadım.

hocam destekte aradığım soruyu bulamıyorum. Telefon numarası vasıtasıyla kod gönderseler giriş yapıp mail adresimi değiştiririm fakat sorunlar kısmında parola sıfırlama seçeneğini seçtiğim taktirde bir siteye atıyor. Site ise açılmıyor. 3 farklı tarayıcıdan denedim hiçbirinde destekten bir sonuca varamadım.
Aradığım sorun burada yok seçeneklerini işaretlerseniz iletişim için ticket bölümüne ulaşabilirsiniz.

Aradığım sorun burada yok seçeneklerini işaretlerseniz iletişim için ticket bölümüne ulaşabilirsiniz.
Hocam öyle bir seçenek göremiyorum. Fakat endişelendiğim şey bu hesapta sadece gta 4 oynadım ve social club isteyen tek rockstar oyunum oydu. Fakat yaz indirimlerinde rdr2 l.a. noire ve mafia setinin tamamını aldım. Umarım bu oyunlar da şuan erişemediğim hesaba adapte olmamışlardır. Oldularsa eğer batarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı