Rockstar'ın efsane üçlemeyi piyasadan resmi olarak kaldırmasının nedeni nedir?

Ben oyunları keyif almak için değil de teknik detayları için oynuyorum. Hikaye umrumda olmuyor. GTA San Andreas zamanının en iyi oyunlarından biri, hatta günümüzdeki birçok oyundan da iyi detayları var ancak grafikleri ve mekanikleri gerçekten çok kötü.
Oyunun bilgisayar releasesinde playstation tuşları ile tutorial vermesi mi dersin, 25 fps lock mu dersin, Oyun motorunun sadece 25 fps'ye uygun olarak hazırlanması sonucu fps kilidini kaldırdıktan sonra koşarken birden ölmen mi dersin... Çok sıkıntısı var çok. Ama gerçekten çocukluğumun en iyi oyunlarından birisi idi.

CS 1.6
NFS : Undercover
GTA : SA
LFS

Bu oyunlar gerçekten çocuk iken çok sevdiğim oyunlardı. Bazılarını hala oynarım.

Oyunun bilgisayar releasesinde playstation tuşları ile tutorial vermesi mi dersin, 25 fps lock mu dersin, Oyun motorunun sadece 25 fps'ye uygun olarak hazırlanması sonucu fps kilidini kaldırdıktan sonra koşarken birden ölmen mi dersin... Çok sıkıntısı var çok. Ama gerçekten çocukluğumun en iyi oyunlarından birisi idi.

CS 1.6
NFS : Undercover
GTA : SA
LFS

Bu oyunlar gerçekten çocuk iken çok sevdiğim oyunlardı. Bazılarını hala oynarım.
Nasus'da oynarsınız.

Remastered da oyunun klasik yapısını çok bozmayacakları için sanırım böyle bir karar aldılar. Ama sistemleri yetmeyenler için ne güzel hazır alternatif var elinizde neden kullanamazsınız.

Yani bence de kaldırılmamalıydı ancak kaldırmadan önce "alacaksanız alın, kaldıracağız" dediler. Yine de bunu desteklemiyorum. Alternatif yollara yönelinebilir. ;D
San andreas vs düzgün çalışmıyordu Steam de korsanın tek yaradığı oyun San andreas'dır. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı