Rocksteady'den Arkham Knight'deki Sorunlar için Açıklama Geldi!

Uzun süredir büyük bir oyuncu kitlesi tarafından beklenilen Batman: Arkham Knight bildiğiniz gibi bugün çıkışını yaptı. Oyunu PC üzerinde oynayan pek çok oyuncu bazı teknik sorunlarla karşılaştı. Yapımcı ekip Rocksteady, konuyla ilgili bir açıklama yaptı.
Rocksteady yayınladığı açıklamada şöyle dedi:
"Batman: Arkham Knight'ın PC'de oynayan oyuncuların performans sorunları bildirdiğinin farkındayız. Rocksteady bu durumu oldukça ciddiye alıyor. Sorunun bir an önce ortadan kalkması için dış PC geliştirme ortağımızla yakından çalışıyoruz.Paylaşacak daha fazla bilgi elimize geçtiğinde sizlere aktaracağız."
Bu açıklamadan oyunun PC sürümünün farklı bir firmayla ortak olarak geliştirildiğini öğreniyoruz. Firma konu hakkında yeni açıklamalar yaptığında sizlerle paylaşacağız.

Kaynak: Bölüm Sonu Canavarı

Yıl olmuş 2015 ve bir oyunun pc sürümünde 30 fps kilidi var. Akıllarından ne geçiyor çok merak ediyorum. Oyunu almaya karar vermiştim ama yok artık yüzde 75 falan indirime girsin bu senenin sonunda alırım.

Yıl olmuş 2015 ve bir oyunun pc sürümünde 30 fps kilidi var. Akıllarından ne geçiyor çok merak ediyorum. Oyunu almaya karar vermiştim ama yok artık yüzde 75 falan indirime girsin bu senenin sonunda alırım.
30 FPS kilidini oyunun stabil çalışabilmesi için yapmışlar. FPS kilidini aştığınızda takılmalar, ani düşüşler vb. yaşanıyor. En iyisi bekleyip bir güncelleme yayınlanmasını beklemek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı