Depremi görmezden gelen Starbucks'tan ilk açıklama geldi

Açıklama yapılmış arkadaşlar. Açıklamaları okuyup yorum yapınız lütfen. Şirket mesaj da yayınlamış; yardım için mağazaların güvenilirliğinden emin olmaları gerekiyor sonuçta onlar da birer bina içerisinde mağazalar. Ardından bağlı oldukları ana vakıftan da bütçe onayını alıp sağlam mağazalardan yardım yapmaya başlamışlar. Starbucks düşüneceğimiz en son konularda geliyor. Ülkenin ileri gelenlerinden bazılarından hala ses bile yok.

Milletin derdi neden başkalarının ne kadar duyar kastığı oluyor şu ortamlarda hiç anlamıyorum.

-Ooo Messi başsağlığı diledi adam kral 💪⚽💪
-Ooo Starbucks taziye yayınlamadı gavur bunlar ❌🚫💢

Duyarlı davranınca binalar mı sağlamlaşıyor, gidenler geri mi geliyor? Millet ne meraklı göstermelik şeylere.

Kahve, yiyecek dağıtabilirler depremzedelere. Story atmakla mı oluyor?
Zorunlu mu arkadaşım isteyen yardım eder istemeyen etmez, fazla gereksiz linçlediler. (Bir kere bile gitmedim belirteyim, tarafsızım.)

Zorunlu mu arkadaşım isteyen yardım eder istemeyen etmez, fazla gereksiz linçlediler. (Bir kere bile gitmedim belirteyim, tarafsızım.)
Ellerinde imkan varken yapabilirler dedim. Yapmıyorlarsa yapmasınlar. Türkiye'den gelir elde etmeyen şirketler bile yardımcı olurken onların beklemeleri bana garip geldi.

Geri
Yukarı