ROG 1650S vs MSI RX 5500XT

TheSpike58

Centipat
Arkadaşlar merhaba.

İşlemcim i7 4790.
RAM: 16 GB DDR3 1333MHz.
480 SSD + 2 TB katı disk.
650W 80+PSU.
Şu anda onboard kullanıyorum ve kart alacağım.

Bu iki kart arasında kaldım, aralarında 260 lira fark var. Hangisini almalıyım?
Daha önce R5 2600 ve 1650 Super Ventus kullandım, fanları 7/24 çalışıyordu ve ses yapıyordu.

Amazon.com.tr üzerinden Amazon.de satış yapıyor. Oradan ekran kartları çok ucuza gelebiliyor. Mesela 1650S Rog 1750 TL'ye geliyordu oradan. 3070 GP OC 5200 TL idi 1 ay önce. Vaktin varsa orayı takip et elbet güzel bir kart düşürürsün.

Merhaba ;
takip edebileceğim bir link var mı ?
Attığım link üzerindeki amazon sitesinde arama kısmı sadece satıcı olarak amazon.de geçerli. Oradan ara ara ekran kartı takip edebilirsin.
Attığım link üzerindeki amazon sitesinde arama kısmı sadece satıcı olarak amazon.de geçerli. Oradan ara ara ekran kartı takip edebilirsin.
Sık sık takip et. 2 hafta önce hiçbir yerde doğru dürüst stoklar yokken bile 3060 Ti Gaming X 6200'e satıldı orada. Burada ikinci elleri 8 binden gidiyordu o sıra.
TR'de bulunmayan-zor bulunan ürünleri de rahat bulabiliyorsun orada. Mesela şunun gibi:

Son düzenleme:
2.el 1070'lerin piyasası uçuk durumda eski bir karta o kadar para vermeyin.
aslında letgoda oturduğum semtte uygun fiyata kutulu garantisiz bir GTX980 Buldum aklım gidip gidip geliyor. ama garanti korkutuyor tabi ve eski kart

Sık sık takip et. 2 hafta önce hiçbir yerde doğru dürüst stoklar yokken bile 3060 Ti Gaming X 6200'e satıldı orada. Burada ikinci elleri 8 binden gidiyordu o sıra.
TR'de bulunmayan-zor bulunan ürünleri de rahat bulabiliyorsun orada. Mesela şunun gibi:
çok teşekkür ettim hocam desteğiniz için yer imlerine ekledim kovalayacağım

bu etherium bizi bitirdi ya :)

çok teşekkür ettim hocam desteğiniz için yer imlerine ekledim kovalayacağım

bu etherium bizi bitirdi ya :)

Yeni konular

Geri
Yukarı