ROG Crosshair VIII Hero X570 sistem toplama

Hocam sizi çok rahatsız ediyorum farkındayım kusura bakmayın hocam sizinle kararlaştıralım. Anakart için hemfikirim, ASUS Hero Dark olacak zaten size sormuştum. Dark versiyonu ile normali arasında fark mı demiştim siz demeseydiniz ben normal versiyonu alacaktım. Anakartı erteledim hocam 4000 TL kredinin üzerine maaştan ekleme yapabilirim, sizin orada bana tekrardan tavsiyelerinizi alayım hocam. Bir de bugün kafam çok karıştı kafam bugün karışmasaydı bugün gidip alacaktım.

Hocam sizi çok rahatsız ediyorum farkındayım kusura bakmayın hocam sizinle kararlaştıralım. Anakart için hemfikirim, ASUS Hero Dark olacak zaten size sormuştum. Dark versiyonu ile normali arasında fark mı demiştim siz demeseydiniz ben normal versiyonu alacaktım. Anakartı erteledim hocam 4000 TL kredinin üzerine maaştan ekleme yapabilirim, sizin orada bana tekrardan tavsiyelerinizi alayım hocam. Bir de bugün kafam çok karıştı kafam bugün karışmasaydı bugün gidip alacaktım.

Niye illa ASUS almak istiyorsun Gigabyte'ın ürünleri daha yeni teknolojilere ve daha iyi bir PCB'ye sahip.

Dark Hero almak zorunda değilsin. Mayıs ayında Dark Hero ucuzlarsa ona da bakabilirsin.

Zaten R9 5900X için sana B550-E bile yeterli aslında. Diğer parçalar olarak hangileri?

Hocam şimdi benim şu an alabileceğim kasa RAM ve soğutucu. Benim bugün kasa kafamı karıştırtı bir yandan TD500 var, benim gözümde takım olsun kafası var. Hocam peki hocam B550 anakartlarda OC yapabiliyor muyuz?

Tabii ki yapabilirsin. TD500 kasa da güzel.

Hocam Cooler Master'in kasaları güzel ona lafım yok keşke Cooler Master 850W güç kaynakları piyasada olsa direkt TD500 kasa alırım ama maalesef yok. Hatta 1200W versiyonu bile yok, hatta onlarda uygundu zamanında şimdi bilmiyorum. hocam yine bizim yaptığımız gibi olsun, 4000D veya 4000X kasa RAM zaten sabit H150I alıp geçeyim tabii stokta bulabilirsem hala stok sorunu var. Thermaltake onlar nasıl hocam güç kaynağı ve kasaları benim bildiğim onlar fazla tavsiye edilmiyor diye biliyorum.

TT modeline bağlı olarak alınabilir. Bu arada kasa ile güç kaynağını aynı marka almak zorunda değilsin.

Anakart, ekran kartı, kasa gibi şeyleri RGB uyumundan tamam da kasa ile güç kaynağına gerek yok.

İşte bende takıntı hocam hocam anakart olayına zaten hocam mayıs ayına kadar düşer onun fiyatı düşmez ise Gigabyte bir anakart alırım dediğim gibi her şey kura bağlı her şey için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı