ROG STRIX 2060 alınır mı?

Tabii ki alınır ancak bütçen varsa bu daha iyi performans verir.
Alma şansın varsa daha iyi bir kart. Yok dersen al gitsin.

Şöyle düşün; 2 tane fanın yapacağı soğutma görevini 3 fan yapıyor. Çok sesten ziyade tam tersi daha az ses yapacaktır.
Ses mi? Ses duyulmuyor bile. Size bunun garantisini verebilirim. Kasanın ve işlemcinin fanı erkan kartının sesini bastırıyor. Zaten ses yapıcak kadar hızlanmıyor.
Ayrıca en kaliteli PCB ler Asus ROG Strix'te bulunuyor.
Çok teşekkür ederim, ben 3 fan daha fazla ses çıkarır diye düşünmüştüm. Peki bu ekran kartı için özel kasa vs. seçmek gibi durum var mı, her kasaya sığar mı 3 fanlı ekran kartı? Bir de bu ekran kartına uygun bir anakart önerir misiniz bana? i7 9700 işlemci alacağım. OC yapmayacağım için Z serisi anakarta gerek yok.

Çok teşekkür ederim, ben 3 fan daha fazla ses çıkarır diye düşünmüştüm. Peki bu ekran kartı için özel kasa vs. seçmek gibi durum var mı, her kasaya sığar mı 3 fanlı ekran kartı? Bir de bu ekran kartına uygun bir anakart önerir misiniz bana? i7 9700 işlemci alacağım. OC yapmayacağım için Z serisi anakarta gerek yok.
Kartın boyutu 30CM. Kasayı ona göre seç. Bazı kasalara sığmayabilir.

ATX kasaların çoğuna uyar. Anakarta gelirsek sen alacağın işlemciye uygun anakartı seç yeter. Zaten ekran kartının anakarta uymaması gibi bir durum söz konusu değil. Yeni konu açın isterseniz bütçenizle beraber yardımcı olayım.

Arkadaşlar son kez sorayım sistem ile uyumluluk sorunu yaşar mı kart : ASUS Dual 1660 Ti / ASUS EX B360M / i5 9400F / Sharkoon TG4 RGB / TT 80 + PSU 600W / Makelsan UPS / 1 TB harddisk / 128 GB SSD / AOC 24.5" 75 Hz monitör / 1x16 GB 2666Mhz RAM.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı