ROG STRIX 2060 alınır mı?

Asus ROG Strix en iyi soğutmaya sahip modellerden biri.
Kronik sorunu yok. 1660Ti dan örnek verirsem 30 dakika boyunca %100 yük altında 55° yi geçmedi. Ve fan sesi gelmiyordu. Tavsiye ederim.

Asus ROG Strix en iyi soğutmaya sahip modellerden biri.
Kronik sorunu yok. 1660Ti dan örnek verirsem 30 dakika boyunca %100 yük altında 55° yi geçmedi. Ve fan sesi gelmiyordu. Tavsiye ederim.
Dostum ben de Rog Strix'in 1660Ti sini almak istiyorum fakat 3 fan çok ses çıkarır gibi geliyo bana, ondan tereddütte kaldım. Senin bu yorumun fikrimi değiştirebilir gibi. İnan çok kararsızım. :D

Dostum ben de Rog Strix'in 1660Ti sini almak istiyorum fakat 3 fan çok ses çıkarır gibi geliyo bana, ondan tereddütte kaldım. Senin bu yorumun fikrimi değiştirebilir gibi. İnan çok kararsızım. :D
Şöyle düşün; 2 tane fanın yapacağı soğutma görevini 3 fan yapıyor. Çok sesten ziyade tam tersi daha az ses yapacaktır.

Ses mi? Ses duyulmuyor bile. Size bunun garantisini verebilirim. Kasanın ve işlemcinin fanı erkan kartının sesini bastırıyor. Zaten ses yapıcak kadar hızlanmıyor.
Ayrıca en kaliteli PCB ler Asus ROG Strix'te bulunuyor.

Bence kesinlikle kaçırmayın. Ekran kartımı bir türlü satamadım, satabilseydim kesinlikle bu fırsatı kaçırmazdım ben de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı