ROG STRIX G16 G614JV-N3157 alınır mı?

@manqueller hocam siparişi verdim 4-6 Nisan gibi elime ulaşacak bakalım, şimdiden heyecanlıyım :D Scar 16 ile STRIX G18 arasında kaldım. Biraz ama G18i aldımya numpad ve ekran boyutu yüzünden hem de arada 5K daha fark var zaten bütçemi fazlasıyla zorladım yeter bu bana :D Canavar bu : ASUS ROG STRIX G18 G814JZ-N6023 INTEL I9-13980HX 32GB DDR5 1TB PCIE SSD 12GB RTX4080 18" WQXGA 240Hz FREEDOS : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Hayırlı uğurlu olsun hocam. Çok mantıklı iş yaptınız.
Aslında deprem bölgesinde olmasaydım ve masaüstü kullanım için bilgisayarım olmasaydı bende Scar modellerinden bir tanesini alacaktım. Fakat olaylar umduğumuz gibi olmadı. :D
Fiyatı çok cezbedici diye aldım g16'yi. Ön siparişle çok uyguna geldi. Yoksa daha düşük bir şey alırdım ama gram pişman değilim.

Hayır bu fiyata alınmaz. Saçmalamışlar fiyatı diğer satıcıları bekle.
1.5 ay öncesine gore her cihaza dolar stabilken en az 10 bin zam caktilar.
Dolar artiyor secimden sonra firlayacak diger satici sana babasının hayrina vermeyecek.
Insanlari yaniltmayin tuttugunuzu alın bu gidisle laptop almak araba almak gibi olacak

Bu cihazın amazon yurt dışı fiyatı 33.700 civarı. TR de üzerine 6.300 ek koymuşlar. Ben de bu cihazı almaya karar verdim. Ancak stoklara girip vade farksız en az +6 taksit olayını bekliyorum.

Geri
Yukarı