ASUS ROG STRIX G16 G614JV-N3157 alınır mı?

koli_bandı

Femtopat
Daha fazla  

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Öncesinde birkaç sorum var, bilenler cevap verebilirse sevinirim.

1. Kendim RAM veya SSD eklersem garanti etkilenir mi?
2. Gövdesi metal mi plastik mi?
3. RAM 1x16 mı 2x8 mi? 1x16 olduğuna oldukça eminim ancak kesin olmak istedim.
4. Klavyenin dili Türkçe'midir?
5. Numpad yoktur değil mi?

Teknoryadan almayacağım. 2 hafta önce diğer laptoplar satılsın diye yalan söylemişler resmen (TY sorucevap kısmında) Hepsiburada taksit kampanyası vs daha iyi olduğu için orayı bekliyorum gamersarena stok girer hbye umarım.

Dosya Ekleri

• IMG_4106.jpeg
    IMG_4106.jpeg
    98,8 KB · Görüntüleme: 192
Teknoryadan almayacağım. 2 hafta önce diğer laptoplar satılsın diye yalan söylemişler resmen (TY sorucevap kısmında) Hepsiburada taksit kampanyası vs daha iyi olduğu için orayı bekliyorum gamersarena stok girer hbye umarım.

Satılması için yalan bilgi verdikleri için bende oradan almayı düşünmüyorum, Gamers Arena stok girmesini (Haftaya stok geleceğini yazıyorlar) veya GPN üzerinden almayı düşünüyorum.

Ayrıca fiyatlarıda talep çok diye özellikle arttırarak yazmışlar.
1.Hayır,aynı ürünün bir alt bileşenlisi mevcut,ASUS'u arayıp teyit ettim.
2.Alüminyüm alaşım güzel bir kasası var.
3.Bu modelde ram 1x16,4050'li modellerde ram 2x8
4.Evet Türkçe
5.Numpad bulunmuyor.

Ram ekleme yapmak istediğimizde değerlendirmemiz gereken özellikle bir kriter var mı?

Bende aynısını almayı düşünüyorum bazı siteler de bu hafta stoğa girecek diyorlar.
40k dan gpn den alınır mı yoksa beklemek lazım mı düşermi 35 36k lara veya tersi 5 6 k üstüne eklenir mi. Eğer 5 6 k eklenir ise alamam yazık olur

Bende aynısını almayı düşünüyorum bazı siteler de bu hafta stoğa girecek diyorlar.
40k dan gpn den alınır mı yoksa beklemek lazım mı düşermi 35 36k lara veya tersi 5 6 k üstüne eklenir mi. Eğer 5 6 k eklenir ise alamam yazık olur
Üstüne 5-6K eklenmez ama eski fiyatlarına düşmesi de çok muhtemel değil gibi
38-42K aralığında gezer gibi duruyor.

Üstüne 5-6K eklenmez ama eski fiyatlarına düşmesi de çok muhtemel değil gibi
38-42K aralığında gezer gibi duruyor.
gamersarena belirleyecek sanırım bunu bende onu bekliyorum şu an.

Görüşen oldu mu gamersarena ile ? Techminda sordum ben ucuza getirmeye çalışıyoruz tarih belirli değil ortalama tarih sordum ona da belirli değil dediler.

Gamersarena ya baktım taksit seçeneği 6 ile sınırlı mecbur 12 taksit veren gpn ile vereceğim. Gpn güvenli galiba ilk defa böyle bir site duyuyorum. Pek haşır neşir değilim. Gönül rahatlığı ile gpn den sipariş verilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı