ROG STRIX G16 klavyesi bazen tuşları algılamıyor

• Konuyu başlatan isoZz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 557

isoZz

Hectopat
Oyun oynarken klavye tuşlarının anlık gitmesi sorunu sizde de var mı? Yazı yazarken de bazen algılamıyor anlamadım.

Bu problemi ilk defa sizde gördüm. Bir fikrim yok üzgünüm 🙁
Hocam cihazı aldınız mı? Sizin almanızı dört gözle bekliyorum. Ben alalı 2 ay olacak neredeyse. Siz belki daha uzun süredir bekliyorsunuz, almadıysanız.

Laptopun klavyesi bazen bazı tuşları algılamıyor. Mesela CS'de koşarken aniden W tuşu çalışmayı kesiyor veya yazı yazarken arada bazı harfler basmıyor eksik yazıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Mekanik aksamında bir problem olabilir. Yetkili servis ile görüşün derim. Yazılımsal olduğunu zannetmiyorum.

Hocam cihazı aldınız mı? Sizin almanızı dört gözle bekliyorum. Ben alalı 2 ay olacak neredeyse. Siz belki daha uzun süredir bekliyorsunuz, almadıysanız.

Hocam dürüst olmak gerekirse kafayı yemek üzereyim çünkü birikmiş bir miktarım olmasına rağmen pahalı bir bilgisayar olduğundan dolayı babamın tazminatını almasını bekliyorum. Ve yaklaşık dediğiniz gibi 2 ay oldu. Şimdi de 4060 stoğu yok planım 4060 alıp RAM ve SSD yükseltmesi yapmaktı ama teknoryada 44K ya 4070 model var. Onu alırsam yükseltme yapamam. Biraz da çekinmiyorum değil teknoryada iade konusunda sıkıntı yaşayanlar varmış. Bu hafta inşallah alıyorum güncelleme yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı