ROG STRIX G16 RTX 4060 laptopta oyunlar donup atıyor

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Merhaba 4060'lı ROG STRIX G16 bilgisayarım var. Yeni nesil oyunlarda ekteki hatayı ve birkaç farklı hatayı alıyorum. Bu oyunlar Cyberpunk ve NFS Unbound. Sistemim gayet yeterli fakat atıyor. Acaba çözümü ne olabilir? Format atacaktım yakın zamanda, format atınca kökten çözülür mü?

IMG_20230702_233021.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atman daha iyi olur diye düşünüyorum.

Peki hocam çok teşekkürker. Yalnız overclock olabileceğini nasıl tekte tahmin ettiniz çok hayran kaldım biraz da yenisiniz aslında bence bir dizüstü cerrahı rozeti alabilirsiniz gibi geliyor.

Peki hocam çok teşekkürker. Yalnız overclock olabileceğini nasıl tekte tahmin ettiniz çok hayran kaldım biraz da yenisiniz aslında bence bir dizüstü cerrahı rozeti alabilirsiniz gibi geliyor.

Hocam son olarak da şeyi sorayım PC'yi kurduktan sonra DirectX X vs indirmem gerek mi yoksa normal olarak oyunu indirince kuruluyor mu?

Peki hocam ben normalde vdm teknolojisiydi sanırım onu kapatıp kurmuştum PC'yi ilk aldığımda heyecandan uğraşmamak için onun için format atacaktım zaten bir de şimdi ilk yeni nesil bilgisayarım biraz hatalar yaptım farklı DirectX'ler falan kurarak format atsam temiz olur mu yani PC rahatlar mı?

Hocam şimdi de böyle bir hata aldım.

Bu konuda yazanı dener misiniz bir konuda düzelttiğini yazmışlar.

Deniyorum hocam bu da olmazsa artık format atacağım.

Hocam denedim bu sefer direk yükleme ekranında takıldı atmadı belki ben bir şeyi yanlış yaptım. Format atacağım artık sonucu burada paylaşırım yardımınız için teşekkürler.

Deniyorum hocam bu da olmazsa artık format atacağım.

Hocam denedim bu sefer direk yükleme ekranında takıldı atmadı belki ben bir şeyi yanlış yaptım. Format atacağım artık sonucu burada paylaşırım yardımınız için teşekkürler.

Hocam W11 kurarken böyle bir ekran geldi karşıma.

Dosya Ekleri

• 1688336457545.jpg
    1688336457545.jpg
    285,4 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Geri
Yukarı