ROG STRIX G16 RTX 4060 stok beklenmeli mi?

TugrulAlp

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 35k bütçe var ama zorlasam 40k yaparım. 4060lı Modeli almak istiyorum. Şuan stok sadece gpn de var, sizce gamersarena vs stok güncelleyince fiyat düşer mi? Yoksa beklemeden alayım mı?

Arkadaşlar 35k bütçe var ama zorlasam 40k yaparım. 4060lı Modeli almak istiyorum. Şuan stok sadece gpn de var, sizce gamersarena vs stok güncelleyince fiyat düşer mi? Yoksa beklemeden alayım mı?
Hocam bir şey demek zor ama doların yukarı yönlü hareket ettiğini de göz önüne almak gerek. Konu sahibi arkadaş 34 civarına almıştı ben hbden 37.5 a aldım. Gpn ilk başta 37 ye satıyordu yanlış hatırlamıyorsam şimdi 40 a çıktıysa gamersarena kısa sürede stoğa girerse belki 37.5 civarına satabilir.

Hocam bir şey demek zor ama doların yukarı yönlü hareket ettiğini de göz önüne almak gerek. Konu sahibi arkadaş 34 civarına almıştı ben HB'den 37.5'a aldım. GPN ilk başta 37'ye satıyordu yanlış hatırlamıyorsam şimdi 40'a çıktıysa gamersarena kısa sürede stoka girerse belki 37.5 civarına satabilir.

Gamersarena en son stok yenilediğinde 35kya satmıştı. Acelesi yoksa bekle bence.

Teşekkürler, dolar kaç olursa olsun yurt dışında 1650 dolara satılan PC'nin TR'de 2100 dolara satılması saçma geliyor.

Teşekkürler, dolar kaç olursa olsun yurt dışında 1650 dolara satılan PC'nin TR'de 2100 dolara satılması saçma geliyor.
Saçma geliyor çünkü KDV+ÖTV ödüyorsun. Şimdilik yapacak bir şey yok aldın aldın. Almadın seçim öncesi zaten kur kendini belli etmeye başlar ki başladı, seçimden sonra da bir süre böyle devam edip anca normalleşmeye başlar benim düşüncem.
Yani aslında cihaz alacaksan 1 hafta bile düşünmemen lazım burda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma geliyor çünkü KDV+ÖTV ödüyorsun. Şimdilik yapacak bir şey yok aldın aldın. Almadın seçim öncesi zaten kur kendini belli etmeye başlar ki başladı, seçimden sonra da bir süre böyle devam edip anca normalleşmeye başlar benim düşüncem.
Yani aslında cihaz alacaksan 1 hafta bile düşünmemen lazım burda.
Laptoplardan yalnızca KDV alınıyor vergilendirme Avrupa ile benzer oranlarda. Satıcılar çok yüksek karlarla satıyor bu cihazları.

Laptoplardan yalnızca KDV alınıyor vergilendirme Avrupa ile benzer oranlarda. Satıcılar çok yüksek karlarla satıyor bu cihazları.

Gümrük vergisi ve TRT bandrol ücretini unutmayalım. Tabi 34.5k dan satılabilen bir laptobu 40kdan satmak için biraz "şey" olmak gerekiyor onu anladınız ban yemek istemiyorum.

ROG STRIX G16 RTX 4060 için stok gelecek mi? Yoksa beklemeyip RTX3000 serisi laptoplara mi yöneleyim?

Geri
Yukarı