ROG STRIX Scope NX vs ROG Strix Scope RX

Gestroco

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selam. Yakın zamanda bir klavye alacağım. Alacağım klavyeyi seçtim sayılır ancak ikisi arasında kaldım. ASUS ROG scope NX vs RX? Sizce hangisini almalıyım? NX daha büyük, rahat gözüküyor fakat RX çok öneriliyor lakin RX modelinde keycap kırılması oluyormuş.

Ben NX almayı düşünüyorum siz ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam. Yakın zamanda bir klavye alacağım. Alacağım klavyeyi seçtim sayılır ancak ikisi arasında kaldım. ASUS ROG scope nx vs RX? Sizce hangisini almalıyım? Nx daha büyük, rahat gözüküyor fakat RX çok öneriliyor lakin RX modelinde keycap kırılması oluyormuş.

Ben nx almayı düşünüyorum siz ne dersiniz?

Hocam bütçeyi arttırabiliyorsanız claymore 2 alın.

scope ii nx snow mükkemmel tok sesli aşırı kaliteli bir klavye öneririm. Custom klavyede o hissiyat için çok para vermen lazım.

Scope II nx snow mükemmel tok sesli aşırı kaliteli bir klavye öneririm. Custom klavyede o hissiyat için çok para vermen lazım.

Ustam bende Nx'e bakınca beğendim, hoşuma gitti lakin RX şöyle böyle daha iyi diyenler de çok fazla. Ayrıca yukarıda @SadeceYiğit yay ve çınlama sesi sorunları var deyince içime bir kurt düşmedi değil. Sende bu klavyeden var galiba, sende böyle problemler oldu mu?

Ustam bende Nx'e bakınca beğendim, hoşuma gitti lakin RX şöyle böyle daha iyi diyenler de çok fazla. Ayrıca yukarıda @SadeceYiğit yay ve çınlama sesi sorunları var deyince içime bir kurt düşmedi değil. Sende bu klavyeden var galiba, sende böyle problemler oldu mu?

Hocam hangi nx? Nx Deluxe de var bu yay ve çınlama sorunu. Nx snow da vs. yok.

Geri
Yukarı