ROG STRIX Scope RX Red vs XPG Summoner Cherry MX Speed Silver

Mekasva33

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selam. Elimdeki Redragon K552 Kumara klavyemin Switch'leri bazen basmıyor bazen çift basıyor. Önceden de oluyordu fakat şu anki kadar rahatsız etmiyordu. Bunun için yeni bir klavye arayışına girdim. Bir süredir piyasadaki klavyelere bakıyorum. Öğrenci olduğum için bir gelir kaynağım yok ve bu yıl devletten burs almaya başladım. Elime para geçtiği için yeni bir klavye almak istedim. ROG STRIX Scope RX isimli klavye hoşuma gitti fakat pahalı geldi. Bu klavyeden yaklaşık 700 TL daha ucuza XPG Summoner Speed Silver var. Gerçekten de aradaki fark 700 TL eder mi? XPG klavyeyle ASUS klavye arasında çok fark var mı? Eğer bu fiyatlarda başka öneriniz varsa onlara da bakabilirim. Klavyelerin linklerini aşağıya bıraktım.

RAZER Blackwidow V3 Tenkeyless Oyuncu Klavyesi - Tr Tuş Dizimi Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bu Razer de gayet iyi dostum ben de bu ASUS ile Razer arasında gidip geliyorum, benim tek sıkıntım Razer sanırım biraz sesli ama ASUS öyle değil Switch'lerden dolayı.

Keşke yazdığım şeyi okusaydınız.

Dostum söyle söyleyeyim, 1 ay bekle ama yine de ASUS'u al. ROG STRIX gerçekten kaliteli.
Hata dedim ya Razer ile ASUS arasında kalıyorum, alırsam kesinlikle ASUS alacağım.

RAZER Blackwidow V3 Tenkeyless Oyuncu Klavyesi - Tr Tuş Dizimi Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bu Razer de gayet iyi dostum ben de bu ASUS ile Razer arasında gidip geliyorum, benim tek sıkıntım Razer sanırım biraz sesli ama ASUS öyle değil Switch'lerden dolayı.

Dostum söyle söyleyeyim, 1 ay bekle ama yine de ASUS'u al. ROG STRIX gerçekten kaliteli.
Hata dedim ya Razer ile ASUS arasında kalıyorum, alırsam kesinlikle ASUS alacağım.

ASUS ile XPG arasındaki farklar neler ki?

ASUS ile XPG arasındaki farklar neler ki?

Dostum, ( ASUS diğerinden bin kat sağlam, ASUS diğerinden daha iyi Switch'lere sahip,
ASUS Switch'leri ASUS'un kendi ürettiği optik Switch'ler, yani şöyle optik Switch, çok hassas FPS oyunlarında çok iyi bir özellik, başta bence sana biraz zor gelir ama daha sonra kesinlikle alışırsın, dediğim gibi 1 ay geç olsun ama kesinlikle ASUS ROG'u al, ( ben ASUS ROG Keris mouse aldım, bayağı iyiydi, ablam istedi ona verdim, Razer DeathAdder V2 aldım ondan, daha kalitelidir sandım, ama yemin ederim ASUS ROG Keris daha kaliteli bir mouseydi ).

Yeni konular

Geri
Yukarı