ASUS ROG STRIX Scope RX red vs XPG Summoner Cherry MX red

Bende XPG düşünüyordum ama klavyeye sonradan eklenen { } [ ] * \ _ gibi sembollerin olduğu kısımda aydınlatma olmaması biraz can sıkıcı. Bu sorun birçok kalitesiz klavyede var ama XPG'de olması biraz garip oldu. Kaliteli klavyelerin bazılarında da bu sorun var örneğin Logitech G815. Bu sorunun olmadığı klavyelere örnek Corsair K70, SS Apex 7.

Bende XPG düşünüyordum ama klavyeye sonradan eklenen { } [ ] * \ _ gibi sembollerin olduğu kısımda aydınlatma olmaması biraz can sıkıcı. Bu sorun birçok kalitesiz klavyede var ama XPG'de olması biraz garip oldu. Kaliteli klavyelerin bazılarında da bu sorun var örneğin Logitech G815. bu sorunun olmadığı klavyelere örnek Corsair K70, SS Apex 7.

ASUS'un klavyeside bayağı cezbetti çok arada kaldım bende o yüzden buraya konu açtım.

Eğer o sonradan eklenmiş sembollerin aydınlatma olmamasına takılmıyorsan XPG'yi kullanabilirsin bence, özellikle bilek desteğinin yumuşak olması büyük konfor sağlar.

Birde bir sonra ki videoya geçme tuşu oluyor sanırım monster da gördüm diye hatırlıyorum. Bu tuş yukari da ki belirtilen klavyeler de var mı?

Eğer o sonradan eklenmiş sembollerin aydınlatma olmamasına takılmıyorsan XPG'yi kullanabilirsin bence, özellikle bilek desteğinin yumuşak olması büyük konfor sağlar.

Geri
Yukarı