Çözüldü ROG Strix Z790-A anakartta Bluetooth çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mert066

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, masaüstü Windows 11 kullanıyorum. Yeni format attım ama Bluetooth çalışmıyor. Hizmetler sekmesinde Bluetooth gözüküyor ve çalışıyor olarak görünüyor ama yok. Driver yükledim çalışmıyor. BIOS üzerinde Bluetooth açık gözüküyor ama nafile. Anakart Wi-Fi ve Bluetooth'u destekliyor.

Anakart modeli: ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 | Anakartlar | ROG Türkiye

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bluetooth sürücüsünü kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. Şu videoyu da izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bluetooth sürücüsünü kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. Şu videoyu da izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Sürücüyü kaldırmayı denedim ama sürücü gözükmüyordu videoda sorun giderme sekmesinde Bluetooth'u başlat tarzında ayar vardı yaptım garip şekilde sorun düzeldi bilgisayarı kapatıp güç kablosunu çek 30sn bekle geri tak dedi düzeldi :)

Geri
Yukarı