ROG Zephyrus G16 GU603ZU-N3021 alınır mı?

Bütçe
38.000

sluxed

Centipat
Daha fazla  
Ben şimdi bu laptopun Gaming test videolarına baktım RDR 2'de ultrada 50 60 alan bir laptop kendisi yüksekte 100 alıyor ve bana da böyle bir şey lazımdı. Babam da internetten almama izin vermiyor bu Gaming laptopuda Teknosa'da buldum mağazasında vardır diye düşünüyorum sizce dışarıdan mağazadan alabileceğim 37 38k bütçeye en iyi Gaming laptop nedir? Bu laptopun kronik veya başka ısınma sorunu gibi şeyleri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla vatan teknosa tarzi yerden almak istiyorsan alabilceğin en fp urunu bana göre bu birde ram aldinmi ssd ile birlikte 30 bine halledersin max p kart mux var kardesim kullaniyor gece yarilari 24 bine dusuyor bazen internet uzerinden vatandan siparis ver magazadan teslim al

Illa onu alcam diyorsan 120w modeli muxda varsa icinde alabilirsin

Dostum ben bu işi yapan birisi olarak söylüyorum, elimden günde 100-150 adet cihaz geçiyor, Zephyrus G16 serisi de bunlardan biri.

Cihaz güzel, tasarımsal olarak harika. Ancak 4050 önermiyorum, biraz daha bekleyip 4070 veya veya en azından 3070 TI serisinin fiyatının düşmesini bekleyebilirsin, tüm markalar yavaş yavaş 4000 serisini sokuyor ve 4050 ile 3070 TI arasında gerçekten çok büyük bir fark yok.

Yine de bunları önemsemiyorum diyorsan bu cihazı alabilirsin, müthiş kaliteli bir cihazdır.

Acer falan önermiyorum, ucuz plastik hissiyatı veren cihazlar kullanmamanı tavsiye ederim.

Strix serisi ile Zephyrus kıyaslanmamalı. Eğer benim gibi görsel içerik üretiyorsanız en çok aradığımız özellik ekranların 16:10 / DCI P-3 %100 ve pantone onaylı olmasıdır. Zephyrus'un ekranı bunları karşıladığından doalyı tasarım ve video fotoğraf işiyle uğraşanlar için çok daha iyi.

Geri
Yukarı