Rol yapma oyunu tavsiyesi

xakiran

Hectopat
45 saatin ardından Fallout: New Vegas'ı bitirdim ve harika bir deneyim yaşadım. Fallout 3'ü ve 4'ü de oynamayı düşünmedim değil. Bu tarz RPG oyunu tavsiye eder misiniz?

Fallout: New Vegas'a başlamadan önce oynamayı denediğim bir oyundu. Vampir hikayesi beni içine çekmedi.

New Vegas'ı çok beğendiyseniz muhtemelen sadece 1 ve 2. oyundan New Vegas kadar zevk alabilirsiniz RPG konusunda. Bethesda'nın yaptığı 3. ve 4. Fallout oyunları RPG konusunda New Vegas'ın 10'da 1'i etmez bana göre.

Deus Ex: Human Revolution ve Deus Ex: Mankind Divided.
Fallout gibi FPS olmasalar da kesinlikle güzel RPG oyunları olarak: EA'in Dragon age ve Mass Effect serileri.

FiveM oynama ne oynarsan oyna artık kitlesi Full toxic oldu doğru düzgün rol yapan kalmadı başladığım güne lanet olsun.

45 saatin ardından Fallout: New Vegas'ı bitirdim ve harika bir deneyim yaşadım. Fallout 3'ü ve 4'ü de oynamayı düşünmedim değil. Bu tarz RPG oyunu tavsiye eder misiniz?
1-Fallout NV sevdiysen Fallout 3 kaçınılmaz onunla başla. Fallout 3 ve new vegası birleştiren bir mod var onu da indirebilirsin.
2-Fallout 4
3-Elder scrolls serisi. İlk önerim Skyrim, sonra Oblivion sonra Morrowind.
4-Witcher 3
5-S.T.A.L.K.E.R. Anomaly kesinlikle deneyin. Çok güzel bir roleplay oyunu. Silah oynayışı aşırı gerçekçidir ve zordur. Atmosferi burada yazdığım bütün oyunlardan iyidir.
6-Project zomboid piyasadaki net en iyi zombi hayatta kalma oyunu. Kesinlikle modlayarak oynayın 1000x kat daha iyi oluyor. Mod tavsiyeleri verebilirim. Aynı zaman MP de oynanıyor. Sonsuz yeniden oynanabilirliğe sahip bir oyundur.
7-Dark Souls serisi ve elden ring. Biraz farklı bir konsept, ama çok güzel rpg oyunlarıdır.
8- GoW

Aklıma gelenler bunlar. Daha fazla aklıma gelirse yazarım.

Geri
Yukarı