GTA San Andreas Cleo Modu Virüslü müdür?

xelomixx

Centipat
Merhaba arkadaşlar, ben senelerdir GTA San Andreas oyununu hep modlu yani Cleo programını indirip mod kurarak oynadım. Fakat geçen sene PC'ye format attım her şey gitti. Bir gece bir an özlem tekrar GTA San Andreas'ı yükledim. Cleo programını da indirecektim ama programın sitesinde "Comodo Valkyrie Verdict Malware' adlı kötü amaçlı yazılım virüsü tespit ediyor. Benim küçüklükten beri virüs travmam var. Her bilmediğim siteye girerken tedirginlik basıyor. O yüzden bu Cleo programı gerçekten virüslü müdür? Bilen arkadaşlar bilgilendirirse şimdiden sevinirim.

Dosya Ekleri

• Virüstotal sonuçu.png
    Virüstotal sonuçu.png
    39,8 KB · Görüntüleme: 109
Cleo’nun şu ana kadar virüslü olduğunu görmedim. Belki reklamlardan dolayı vermiş olabilir.

Suspicious: Şüpheli (Tehlike iddiası yok)
Malware: İstenmeyen program (reklam gösterenler, şaka programları da dahil)

Bu iki bilgi bunun virüs, trojan vb. yüksek riskli bir şey olduğu iddiası değildir. Ayrıca çok sayıda AV hizmeti güvenli derken birisinin aykırı sonuç vermesi false positive olduğunu düşündürüyor.

Muhtemelen mod yapım programı olduğunu anlamış ve mod yapımcılarının genelde güvenlik anlamında garantisi olmadığı için uyarmak istemiş olabilir.

Merhaba arkadaşlar,, ben senelerdir GTA San Andreas oyununu hep modlu yani Cleo programını indirip mod kurarak oynadım. Fakat geçen sene PC'ye format attım her şey gitti. Bir gece bir an özlem tekrar GTA San Andreas'ı yükledim. Cleo programını da indirecektim ama programın sitesinde "Comodo valkyrie verdict malware' adlı kötü amaçlı yazılım virüsü tespit ediyor. Benim küçüklükten beri virüs travmam var. Her bilmediğim siteye girerken tedirginlik basıyor. O yüzden bu Cleo programı gerçekten virüslü müdür? Bilen arkadaşlar bilgilendirirse şimdiden sevinirim.

3 senedir Rus GTA SA forumlarında arkadaşlarla birlikte SA:MP ve MTA için aimbot veya çeşitli hileler kodluyoruz .CS uzantılı dosyalara virüs yerleştirmek mantıksız çünkü çok uğraştırır ve kimse de yapmaz bunu. Büyük ihtimalle kullandığın Cleo'nun koruması kırılmalara karşı iyi ondan virüs olarak gösteriyor.

Yani programı yüklediğimde bilgisayarda yavaşlama vb. birşey olurmu?(Böyle sormamın sebebi bilgisayarıma defalarca virüs girdi.Bunun travması var)

Yani programı yüklediğimde bilgisayarda yavaşlama vb. bir şey olur mu?(Böyle sormamın sebebi bilgisayarıma defalarca virüs girdi. Bunun travması var)

Mantıken olmaz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı