İnception Roleplay'den indirilen GTA San Andreas virüslü müdür?

mertisincoming

Decapat
Daha fazla  
GTA San Andreas her yerden kaldırıldığı için mecburen satın alamadım. Bu yüzden İnception Roleplay diye bir siteden indirdim. Bilinen bir server. Fakat yine de sorayım dedim. İnception Roleplay'deki GTA San Andreas virüslü müdür?

GTA San Andreas her yerden kaldırıldığı için mecburen satın alamadım. Bu yüzden İnception Roleplay diye bir siteden indirdim. Bilinen bir server. Fakat yine de sorayım dedim. İnception Roleplay'deki GTA San Andreas virüslü müdür?
İnception Roleplay, GTA San Andreas'ın bir modifikasyonudur. Modifikasyonlar, genellikle orijinal oyun dosyalarını değiştirir ve yeni özellikler ekler. Bu nedenle, orijinal oyun dosyalarına göre, modlu GTA San Andreas sürümlerinin bazı antivirüs yazılımlarında yanlış pozitif olarak işaretlenebilmesi mümkündür.

Bu nedenle, GTA San Andreas modifikasyonlarının bazı antivirüs yazılımlarında virüs olarak algılanması normaldir. Ancak, modifikasyonun güvenilir bir kaynaktan indirilmesi ve antivirüs yazılımınızın son sürümüyle taratılması gerekmektedir.

Yine de, GTA San Andreas dahil olmak üzere herhangi bir dosya indirirken, indirdiğiniz dosyuyu güvenilir bir kaynaktan indirdiğinizden, antivirüs yazılımınızın güncel olduğundan ve indirilen dosyuları mutlaka taratıp güvenli olduklarından emin olmanız önerilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı