ROM Portlamak

Neden? Neye yetecek ki :D
Ya bazı önemli uygulamalar şansıma 4.3 destekliyor bende API levelini indirip yüklemeye çalıştığımda durdu hatası alıyorum o sinirimi bozuyor
Kısacası 'Buna bile şükür'😃
@akincelik10 Hocam linki buldunuz mu?Bulamadıysanız Wifi sorunu nasıl çözülür onu söyleyebilir misiniz?
Ya lütfen linki paylaşın @akincelik10

Son düzenleme:
Söylemiyor ki buldum dedi sustu kaldı.

Bende de aynı tabletin 30 pin soketli hali var.
Bu tablet tam bir baş belası. En son bir tane ROM atabilmiştim. Ama çok da bir fark olmuyor. Daha kafa topu açınca RAM yetersizliğinden çöküyor.
Not: E-Tab 4'ün hiçbir yerde Android 5 ROM'unu bulamadım. En az E-Tab 5 gerekiyor.
Bilmiyorum hocam ama zaten o tablet acayip sıkıntılıydı MP4 film atıyordum onda bile donuyordu çok cacıktı yani kısaca ben en son format atarken tüm sistem dosyalarını silmiştim ve USB bağalayamadğım için ROM atamayıp tableti öldürmüştüm:D
En son bende de aynısı oldu. Bende kullanamıyorum şuan.

Bende de aynı tabletin 30 pin soketli hali var.
Bu tablet tam bir baş belası. En son bir tane ROM atabilmiştim. Ama çok da bir fark olmuyor. Daha kafa topu açınca RAM yetersizliğinden çöküyor.
Not: E-Tab 4'ün hiçbir yerde Android 5 ROM'unu bulamadım. En az E-Tab 5 gerekiyor.

Bende o tabletin microusb soketli hali var.
O tabletin işlemcisi Exynos 4412 idi yanlış hatırlamıyorsam. İşlemci kapalı kaynak olduğu için pek ROM bulunmuyor bu tür cihazlara.

Bende o tabletin microusb soketli hali var.
O tabletin işlemcisi Exynos 4412 idi yanlış hatırlamıyorsam. İşlemci kapalı kaynak olduğu için pek ROM bulunmuyor bu

@akincelik10 lütfen bu Wi-Fi sorununu çözün ROM'u yükleyeceğim ama bu Wi-Fi sorunu yüzünden bekliyorum

@VENGEANCE ANGEL hocam rom portlama ugrasiniz da ne oldu acaba merak ettim. Ayni cihazi yanlis flashlama yaptigim icin boot ekraninda kilit isareti geliyordu. Sanirim brick etmiştim 50 tlbye tamirciye satmistim :D.
Askere gittim geldim. Uğraşmayı da bıraktım. Kendi işlerime odaklanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı