S3 Mini Rom Portlama

AliDemirci

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Merhaba S3 Mini(GT-I8200Q) sahibiyim. Bilindiği üzere telefonuma custom rom henüz yok. Romu kendim portlamaya karar verdim. CyanogenMod 12 portlamak istiyorum. Fakat daha önceki telefonumun bu şekilde ana kartını yakmıştım. Aşağıda bir link vereceğim onda yapılanlara uyarsam başarılı bir şekilde portlamış olur muyum? Ya da Rom Portlamaktan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz rica etsem. Şimdiden Teşekkürler...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar Merhaba S3 Mini(GT-I8200Q) sahibiyim. Bilindiği üzere telefonuma Custom ROM henüz yok. ROM'u kendim portlamaya karar verdim. CyanogenMod 12 portlamak istiyorum. Fakat daha önceki telefonumun bu şekilde ana kartını yakmıştım. Aşağıda bir link vereceğim onda yapılanlara uyarsam başarılı bir şekilde portlamış olur muyum? Ya da ROM Portlamaktan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz rica etsem. Şimdiden teşekkürler...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl yok? Bir sürü var Android 6.0.1 cyanogen var bak

Yeni konular

Geri
Yukarı