Roman önerisi

Tekilaa

Decapat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha önceden okuyup beğendiğim bir kitap olan Giulio Galli tarafından yazılan 'Issız Ada' romanını çok sevdim ve kesinlikle öneriyorum. İnternette 12 TL gibi bir fiyatı var.
Şimdi ise serinin 2. kitabından (Issız Ada: Son Hedef) devam etmekteyim. Yakın zamanda bitireceğim.
  • Siz de bana bu tarz roman önerebilir misiniz?
Yada kendi okuyup etkilendiklerini-zi yazabilirsiniz.
İçeriğini ve sizi en çok neyi etkilediğini yazmayı unutmayın.

Daha önceden okuyup beğendiğim bir kitap olan Giulio Galli tarafından yazılan 'Issız Ada' romanını çok sevdim ve kesinlikle öneriyorum. İnternette 12 TL gibi bir fiyatı var.
Şimdi ise serinin 2. kitabından (Issız Ada: Son Hedef) devam etmekteyim. Yakın zamanda bitireceğim.
  • Siz de bana bu tarz roman önerebilir misiniz?
Yada kendi okuyup etkilendiklerini-zi yazabilirsiniz.
İçeriğini ve sizi en çok neyi etkilediğini yazmayı unutmayın.
Uçurtma avcısı güzel bi kitap bilirsiniz büyük ihtimal.

Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonna romanı bayağı etkilemişti. Bazı noktalardayken ana karakter ile kendimi bağdaştırmıştım. Onun harici diyaloglar çok ama çok hoşuma gitmişti. Dışarıdan bakınca basit bir aşk hikayesi gibi gözükse de mutlaka okunması gerektiğini düşünüyorum. Tabii çok daha iyi kitaplar da vardır.

Zaten 164 sayfa bir şey, kesinlikle öneririm.

Bir de John Steinbeck'in Fareler ve İnsanlar kitabını öneririm. İkisi de birbirinden bağımsız kitaplar ama ben yine diyalog açısından benzetmiştim, ikisi de bana çok sıcak gelmişti. Kitap bu, hiç sıcak gelir mi? Geliyor işte. :) İki kişinin yılın belirli dönemlerinde çiftliklerde iş bulduğunu ve birazcık maddiyata dayanan hayallerini konu olarak işliyor. Bu sefer de bir çiftliğe gidiyorlar ve orada yaşananlar anlatılıyor. İkisi de oldukça duygusal kitaplardır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı