Roman önerisi

Jose Saramago'nun Körlük'ünü okumaktayım. Şu ana kadar çok beğendim. Okumadıysanız bile illa duymuşsunuzdur, önerimdir. Fakat adamın noktalama anlayışı sadece nokta ve virgül olduğu için okurken biraz garipseyebilirsiniz. Bölümlerin nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. ;)

Fahrenheit 451 ve Çavdar Tarlasında Çocuklar önerimdir.
'Çavdar tarlasında çocuklar' kitabını takibe aldım çok teşekkür ederim.
Jose Saramago'nun Körlük'ünü okumaktayım. Şu ana kadar çok beğendim. Okumadıysanız bile illa duymuşsunuzdur, önerimdir. Fakat adamın noktalama anlayışı sadece nokta ve virgül olduğu için okurken biraz garipseyebilirsiniz. Bölümlerin nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. ;)
Önerin için ve yazdığın bu değerli, oldukça açıklayıcı yazın için teşekkürlerimi iletirim. Bu kitabı en yakın zamanda almayı düşünüyorum.

Gölgelerin Efendisi. Mutlaka okunması gereken serilerden biri bence. Gördüğüm en akıcı serilerden biri.
Bilim kurgu kitaplarına olan ilgin ve önerdiğin kitap hoşuma gitti. Fakat benim bilim kurgu kitaplarına pek ilgi-m yok. Yine de çok teşekkür ederim.
Eğer biraz macera seviyorsan Enid Blayton-Macera serisini öneririm 5 kitaptı sanırım.
Teşekkür ederim, macera kitaplarına ilgim eski zamana göre baya azaldı. Gördüğüm kadarıyla 8 adet kitap var bu macera serisinde. Enid Blayton 700'den fazla kitap yazıp 40'dan fazla dile çevrilmiş ve 400 milyondan fazla okura ulaşmış ki bu oldukça büyük bir sayı. Kendisi ölmemiş olsaydı şuan çok daha farklı bir yerde idi.

Son düzenleme:
Öne çıkarma tuşu gitmiş sanırım veya sadece ben göremiyorum. Her neyse, bu kitap arayan kişilerin okuması gereken bir konu.

Ahmet Hamdi Tanpınar'ın romanlarının içerik olarak çok kaliteli olduğunu düşünüyorum.Eğer klasik entrikaların geçtiği ve akıcı bir roman istiyorsanız da Ahmet Günbay Yıldız bu konuda bir efsanedir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı