Romantik anime önerisi

Ben İzledim.
Beyler erased izledi ve beğenmedi
1 bölümün 10 dk sini izleyip kim dizinin güzel olup olmadığına karar verir hele bir hikayeyi anla.
Ceza olarak Gintama veya Steins Gate izlet, 😂 birinde mizah şoku yaşarken diğerinde düşünmekten beyni patlar. Şaka bir yana ilk defa anime izleyecekse romantik konu ile takılmamalısın, bu yüzden film zevkine göre bir anime seç, illa tek bir tür sevecek değil ya. En önemlisi TV Serisi yerine anime filmi (special ve OVA'lar olmasın çünkü onlarda filmler gibi hikaye bütünlüğü yok) izlet, bu sayede hikayenin hemen hemen bütünlüğünü sindirmiş olur ve daha anlamlı bir sonuç alırsın. Film önerilerim;

1. Sen to Chihiro no Kamikakushi
  2. Howl no Ugoku Shiro
  3. Kaze Tachinu
  4. Koe no Katachi
  5. Kimi no Na wa.
  6. Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu
  7. The Last: Naruto the Movie
  8. Shingeki no Kyojin Season 2 Movie: Kakusei no Houkou
  9. Sword Art Online Movie: Ordinal Scale
  10. Shingeki no Kyojin: Chronicle

Ceza olarak gintama veya steins gate izlet, 😂 birinde mizah şoku yaşarken diğerinde düşünmekten beyni patlar. Şaka bir yana ilk defa anime izleyecekse romantik konu ile takılmamalısın, bu yüzden film zevkine göre bir anime seç, illa tek bir tür sevecek değil ya. En önemlisi TV serisi yerine anime filmi (Special ve Ova'lar olmasın çünkü onlarda filmler gibi hikaye bütünlüğü yok) izlet, bu sayede hikayenin hemen hemen bütünlüğünü sindirmiş olur ve daha anlamlı bir sonuç alırsın. Film önerilerim;

1. Sen to chihiro no kamikakushi.
  2. Howl no ugoku shiro.
  3. Kaze tachinu.
  4. Koe no katachi.
  5. Kimi nona wa.
  6. Steins; gate movie: Fuka ryouiki no déjà vu.
  7. The last: Naruto the movie.
  8. Shingeki no kyojin season 2 movie: Kakusei no houkou.
  9. Sword art Online movie: Ordinal scale.
  10. Shingeki no kyojin: Chronicle.

Hocam şu an da baktım kendisi fate serisine başlamış çok şaşırdım çünkü anime hiç izlemeyen birisi aot izleyeceğim diyor sizin listenizi de iletirim galiba erased ona uygun bir anime değil.

Kyoukai no kanata. Ben 1 bölüm falan izledim sarmadı, çok fazla romantizm vardı. Belki hoşuna gider.
Yamada-kun to 7-nin no majo bunu neden izledim bilmiyorum, şimdi olsa izlemezdim. Ama belki seversin :D(çok fazla öpüşme var haberin olsun yani konusu öpüşme üzerine diyebilirim)

Geri
Yukarı