Ronaldo beşiktaşa hayırlı olsun

Kronik besiktaş fanatikliği. Daha fazla söze gerek yok, ilerisi çirkefliğe girer forumda böyle şeylere gerek yok. Daha ömründe tek maçına gitmemişsindir :D. Futbol şubesinin 1903'te açıldığını sanıyorsunuz bir de.
Mesajlarımın hiçbirinde Beşiktaş taraftarı olduğumu dahi söylemedim. Sizin holiganlığınız ayrı bir seviyede, en yakın sürede bu huyunuzdan vazgeçmenizi öneririm. Pepe'ye abartılan bir futbolcu demeniz ve 14 sene önceki maçı konuşmanız her şeyi belli ediyor. İyi sosyaller.

Maçkolik'te ilk maçınız 03.10.1919 tarihinde gözüküyor aslan parçaları. Kısaca beşiktaş bugünkü “üçüncü büyük” sıfatıyla 08.02.1910 tarihinde Beşiktaş semtinde kuruldu. Aksini “belgelerle” ispatlayabilecek ve düzeyli bir tartışmada karşı fikirlerini savunabilecek Beşiktaşlılar bana kanıtlarıyla sunabilir. Ama Beşiktaş'ın bile o tarihten öncesini andığı bir paylaşımı bulunmamakta. Tabii en haklı sizsiniz en fanatik olmayanda sizsiniz. O yüzden daha fazla şey söylemeden konudan ayrılıyorum.

Maçkolik'te ilk maçınız 03.10.1919 tarihinde gözüküyor aslan parçaları. Kısaca beşiktaş bugünkü “üçüncü büyük” sıfatıyla 08.02.1910 tarihinde Beşiktaş semtinde kuruldu. Aksini “belgelerle” ispatlayabilecek ve düzeyli bir tartışmada karşı fikirlerini savunabilecek Beşiktaşlılar bana kanıtlarıyla sunabilir. Ama Beşiktaş'ın bile o tarihten öncesini andığı bir paylaşımı bulunmamakta. Tabii en haklı sizsiniz en fanatik olmayanda sizsiniz. O yüzden daha fazla şey söylemeden konudan ayrılıyorum.
Hakli cikmak icin kurulus tarihini kullanani ilk kez goruyorum.

Adam hala Terminator gibi, nereye gitse solo gol atıyor, neden kaliteli ligde oynayacağına kolay lige uğrasın? Yaşı ilerler de futbolu bırakmak istemezse gelir anca o da lig kolay olduğu için.

Ona lafımız yok ki hocam. Pepe kötü değildi geldi, Adriano çökmüştü sadece o yüzden geldi. Hani ligimize her gelen iyi topçu çökmüş olmaz ki.

Büyük takımlardan alan yok zaten. Beşiktaş UCL'ye gitse gelme ihtimali olurdu.

Gelmez, Türkiye ligi'nde oynamak yerine kariyerini geldiği yerde 'Sporting Lizbon'da bitirmek isteyecektir. Geçmiş sevdasını çöp United'a giderek gösterdi zaten.
O çöp Manu Ronaldo gelmeden önce PL'de 2. oldu ama sen bilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı