Ronaldo beşiktaşa hayırlı olsun

Üstünden yıllar geçen maçın neden konuşulduğunu anlamıyorum. Konuşacaksan sonraki eşleşmede Beşiktaş'ın Liverpool'u elediğini de konuşacaksın. Fenerliysen ŞL hasretin yüzünden Beşiktaş'ı kıskanmanı anlarım ancak Galatasaraylıysan durum holiganlığa giriyor. Ülke futbolunun gelişmemesinin sebeplerinden biri de siz holiganlarsınız.
Pepe'ye de yukarıda tutulacak bir topçu olmadığını söylemişsin, anladım ben seni :D
Pepe konusunda konuşulacak bir şey olduğunu düşünmüyorum abartılan bir topçu. Üstünden yıllar geçen diyip 12 senedir şl alamadınız diyorsunuz. Asıl holigan sizsiniz farkında değilsiniz. Ülke futbolunun gelişmemesi tamamen yapılan kronik yanlışlar. Bizim çin liginden farkımız ucl elemelerine takım yollayabilmemiz. Taraftarla falan da alakası yok tamamen takımların yönetememesinden kaynaklı.

Futbol şubeniz ağustos 1911 de kuruldu paşam. Siz yokken asıl biz vardık. Bu bilgisizliğini internette takımının adını aratarak azaltmaya davet ediyorum.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 1903 yılında İstanbul'da kurulan spor kulübüdür. Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulan kulüp, 26 Ocak 1911 tarihinde Beyoğlu Mutasarrıfı Muhittin Bey'in teşvikiyle Beşiktaş Osmanlı Jimnastik Kulübü, adıyla tescil edilen ilk Türk spor kulübü oldu. Evet sonuç olarak 1903 sen iyi araştırmamışın paşam.

Fenerbahçe'li değilim hacı. Ronaldo geldiği zaman yaz buraya konu kilitlenmesin sorun yok. Hiçbir zaman gelmeyeceği için sadece 8 yediğinin ve ülkenin sözde en büyük takımlarının arasında en küçüğü olduğun için fanatikliğe devam et. Kahvemi yudumlamaya gidiyorum şimdi. Hadi eyvallah.

Konuşursam sampiyonluk el değiştirir diyen yoneticileriniz var.
Bu kadar.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 1903 yılında İstanbul'da kurulan spor kulübüdür. Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulan kulüp, 26 Ocak 1911 tarihinde Beyoğlu Mutasarrıfı Muhittin Bey'in teşvikiyle Beşiktaş Osmanlı Jimnastik Kulübü, adıyla tescil edilen ilk Türk spor kulübü oldu. Evet sonuç olarak 1903 sen iyi araştırmamışın paşam.
Futbol şubesi 1903'te açıldı aslan parçası. İlk türk spor kulubü ile ilk futbol kulübü arasında çok fark bulunmakta. Tabii nasıl anlamak istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı