[Root] Widevine L3 Cihazlarda Netflix HD Patch

Selamlar, dün bulmuş olduğum bir çözümü sizinle paylaşmak istiyorum. ASUS Zenfone 3 ZE552KL model kullanıyorum. Stok ROM'un yavaşlığı sebebiyle Lineage OS 16 Android 9 kurdum ve farkettim ki DRM Info'da sertifika L1 gözüküyor ama Netflix'te L3 ve maksimum oynatma çözünürlüğü SD gözüküyordu. Magisk modülü ile flaşladığım bir .zip ile cihazım Netflix'te Pixel 2 olarak görünüyor ve 1080p Full HD izleyebiliyorum. Kısaca prop dosyası ile cihazı başka bir model olarak gösteriyoruz ve herhangi bir zararı yok. Yine de sorumluluk size aittir.

DRM Info;

Eki Görüntüle 1006045

Eki Görüntüle 1006047

Netflix;

Eki Görüntüle 1006048

Eki Görüntüle 1006049

Kurulum;

• Netflix'i kaldırmadan önce ön belleği, verileri temizleyin ve kaldırın.

• Magisk'i kendi sitesinden indirin, indirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı .zip olarak değiştirip TWRP üzerinden flaşlayın.

• Cihazı açıp Magisk .zip dosyasını .apk olarak değiştirip kurun.

• Walleye.zip dosyasını Magisk üzerinden flaşlayıp cihazı yeniden başlatın.

Umarım faydalı olur.

Dosya;

Walleye.zip
Hocam kurulumu biraz daha anlaşılır bir dille anlatabilirmisiniz flaşlamak gibi terimleri anlamadım

Flaşlama dediğim indirilen modülü Magisk üzerinden seçip kurmak anlamında hocam. Videolu anlatımı YouTube'da bulabilrsiniz.

Video linkini atar mısınız hocam ben. Ben tam anlamadım.nasıl kurmam gerektiğini.
@DeWitt hocam ben root atmayı bilmiyorum bana anlaşılır bi dilde nasıl yapacağımı anlatırmısın. Eğer bu dediklerinle ilgili bi video da varsa atabilirsin. Yani benim cihazımın sertifkası DRM infoda L1 olarak gözüküyor ama netflix L3 olarak algiliyo bunun çözümü sadece bunlar ise bana düzgün bir şekilde anlatirmisin.

Son düzenleme:
@talhabektas20

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun hocam.
Hocam tam anlamdım ben sizin dediklerinizi yaptıktan sonra mi uygulamam lazim bu videoyu. Çünkü daha önce hiç telefonuma root atmadim
@DeWitt
Selamlar, dün bulmuş olduğum bir çözümü sizinle paylaşmak istiyorum. ASUS Zenfone 3 ZE552KL model kullanıyorum. Stok ROM'un yavaşlığı sebebiyle Lineage OS 16 Android 9 kurdum ve farkettim ki DRM Info'da sertifika L1 gözüküyor ama Netflix'te L3 ve maksimum oynatma çözünürlüğü SD gözüküyordu. Magisk modülü ile flaşladığım bir .zip ile cihazım Netflix'te Pixel 2 olarak görünüyor ve 1080p Full HD izleyebiliyorum. Kısaca prop dosyası ile cihazı başka bir model olarak gösteriyoruz ve herhangi bir zararı yok. Yine de sorumluluk size aittir.

DRM Info;

Eki Görüntüle 1006045

Eki Görüntüle 1006047

Netflix;

Eki Görüntüle 1006048

Eki Görüntüle 1006049

Kurulum;

• Netflix'i kaldırmadan önce ön belleği, verileri temizleyin ve kaldırın.

• Magisk'i kendi sitesinden indirin, indirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı .zip olarak değiştirip TWRP üzerinden flaşlayın.

• Cihazı açıp Magisk .zip dosyasını .apk olarak değiştirip kurun.

• Walleye.zip dosyasını Magisk üzerinden flaşlayıp cihazı yeniden başlatın.

Umarım faydalı olur.

Dosya;

Walleye.zip
@DeWitt bunu yapmam için bilgisayar gerekiyor mu hocam. Ondan önce root atmam lazım mi. Bide telefoncuya gitsem senin yazdıklarını yaparmı hocam cevap verirsen sevinirim çünkü ben yapamadım

Son düzenleme:
Hocam tam anlamdım ben sizin dediklerinizi yaptıktan sonra mi uygulamam lazim bu videoyu. Çünkü daha önce hiç telefonuma root atmadim
@DeWitt

@DeWitt bunu yapmam için bilgisayar gerekiyor mu hocam. Ondan önce root atmam lazım mi. Bide telefoncuya gitsem senin yazdıklarını yaparmı hocam cevap verirsen sevinirim çünkü ben yapamadım
Hocam sormak istediğinizi anlayamadım. Cihazı rootlamak için bilgisayar gerekli. Telefon marka modeli internette root olarak aratarak bulabilirsiniz. Videodaki adımlar modülün nasıl flaşlanacağı hakkındadır.

Geri
Yukarı