Root yarıda kesilirse ne olur?

SamuraiSechs

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ROOT atmanın bir sıkıntısı olur mu? Yarıda kesilirse ne olur(Eski telefonuma atığım için içinde hiç bir şey yok içi boş)? Bence değil ama bir kaç kişi suç demişti böyle bir şeye pek olanak vermiyorum ama böyle bir durum var mı?
Ve Kingo root kullanıyorum bilgisayara zarar verir mi? (99% kaldı telefondaki ekranı alta atarım bilgisayarda ise waiting for device... diyor)
366070

Son düzenleyen: Moderatör:
ROOT atmanın bir sıkıntısı olur mu? Yarıda kesilirse ne olur(Eski telefonuma atığım için içinde hiç bir şey yok içi boş)? Bence değil ama bir kaç kişi suç demişti böyle bir şeye pek olanak vermiyorum ama böyle bir durum var mı?
Ve Kingo root kullanıyorum bilgisayara zarar verir mi? (99% kaldı telefondaki ekranı alta atarım bilgisayarda ise waiting for device... diyor)
Eki Görüntüle 366070
Bir zararı olduğunu düşünmüyorum ama root attıktan sonra garantiden çıkıyor haberin olsun.

Root atmanın genelde sıkıntısı yoktur. Garantin geçersiz olabilir. Root atarken bilgisayarla arasındaki bağlantıyı kesmemelisin. Kesilirse telefon açılmaz hale gelir. Telefonu sıfırlayıp yeniden ROM kurman gerekir. Yada telefonu tamirciye götürmen. (Telefonda downolad mode olduğuna göre cihazınız Samsung, Samsung telefonların çoğu modeli için ODİN ile Root atmanı öneririm.)

Suç olduğunu ilk defa duyuyorum. Şahsen yeni aldığım telefonu ilk haftasında rootladım. Root atarken dikkat etmeniz gereken noktalar:
  • Sağlam bir ara kablo
  • Sağlam kaynaklı bir root dosyası
  • Şarjı %50'nin üzerinde bir telefon
  • Sürücüler
  • Samsung ise EFS dosyasının yedeği almak (IMEI dosyası)
  • Sony ise önce Bootloader kilidini açmak

Samsung sürücüsünü yüklemediğiniz için cihazı görmüyor. CF Auto root sitesinden kendi cihazınıza uygun dosyaları indirin.

ROOT atmanın genel olarak bir sıkıntısı olmaz ROOT atarken bağlantıyı kesinlikle kesmemelisin bilgisayar ile, mazallah elinde kalır.
takılınca kestim bir şey olmadı ama root yarım oldu root klasörlerine erişebiliyorum ama root isteyen uygulamaları kullanamıyorum.
bana 4.4.4 Samasung galaxy grand neo plus'a root atmak için program önerirmisiniz kingoroot olmadı kingroot oda olmadı.
Samsung sürücüsünü yüklemediğiniz için cihazı görmüyor. CF Auto root sitesinden kendi cihazınıza uygun dosyaları indirin.
Deneyeceğim. Olursa söylerim olmasada söylerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı