Rotring 500 uçlu kalem alınır mı?

Soru bankası çözüyorum YKS için. Resim falan çizmiyorum.

Bende uzun süre kalem aradım. Rotring Rapid vs. kullandım. Ağır soru çözen biri için yetersiz. Arkadaşımda Rotring 600 vardı. Onu da kullandım. Faber Castell grip serisinden kalemleri de denemiştim. Arkadaşlarımda vardı. Rotring Rapid Pro ve Rotring 600 arasında kalmıştım. Ancak ikisinden de vazgeçtim. Çünkü aradığım kalemi buldum.
Penac tlg Pro aldım. Çok ağır soru çözen biri olarak kalemi çok beğendim. Rotring Rapid'den bu kaleme geçmeme rağmen yazımın güzelleştiğimi hissettim. Zaten soru çözen birinin metal kalem alması biraz sıkıntı olurdu. Kesinlikle öneriyorum.

Bende uzun süre kalem aradım. Rotring Rapid vs. kullandım. Ağır soru çözen biri için yetersiz. Arkadaşımda Rotring 600 vardı. Onu da kullandım. Faber Castell grip serisinden kalemleri de denemiştim. Arkadaşlarımda vardı. Rotring Rapid Pro ve Rotring 600 arasında kalmıştım. Ancak ikisinden de vazgeçtim. Çünkü aradığım kalemi buldum.
Penac tlg Pro aldım. Çok ağır soru çözen biri olarak kalemi çok beğendim. Rotring Rapid'den bu kaleme geçmeme rağmen yazımın güzelleştiğimi hissettim. Zaten soru çözen birinin metal kalem alması biraz sıkıntı olurdu. Kesinlikle öneriyorum.

Bu arada kurşun kalem kullanmaya sınava 1 ay kala başlarsan faydasını görürsün. Ama sınavdan 2,3 ay önce başlamaya gerek yok.

1 seneyi aşkın süredir kullanıyorum 11'de almıştım şu an 12'yim. Çok dayanıklı; yere düştüğü zaman uç kırılmıyor ancak uzun süre kullanım(soru çözüm) sonrası elde metal kokusu bırakıyor. Ucundaki metal kısım ve silgi çıkarma yerindeki kısım uzun kullanıma bağlı olarak sararmayada başladı. Ben Faber Castell 120' li uç olan model ile kullanıyorum. Rotring 500 yazan kırmızı kısımda silinmeye başladı onun dışında sorun yok gayet alınabilir model. En büyük eksiği metal kokusu bırakması elde. Onun dışında ömürlük kalem

Geri
Yukarı