Uçlu kalem önerisi

Benim kuzenim bu kalemi 5 yıl kullandı, ardından bana verdi. Bende bir 3 yıl kullanıp lise sonda arkadaşıma verdim, o ne kadar süre kullandı bilemem fakat ben kullanırken hala taş gibiydi.
Bu kalemi alın aldırın 😀

Faber Castel marka olan grip serisine bulaşmanızı tavsiye etmem. Kaç adet aldıysam hepsi gövdesinden çatlayarak elimde kaldı. Ek olarak kaleminizin yere düşmemesine özen gösterir iseniz Rotring 500 mükemmel bir kalemdir. Hiç düşünmede alın derim. Aktif olarak kullanmaktayım ve memnunum. Sormak istediğiniz bir şey olursa cevaplayabilirim.
Not: Yazım hissiyatını ve kalitesini arttırmak adına kaliteli uçlarda almanızı tavsiye ederim, ben kalemimde Tombow marka uç kullanmaktayım. Eğer 500'ü alırsanız yanında Tombow uç almanızı öneririm. Tombow Classıc Tüp 0.5 Mm 2B 12 Adet : Amazon.com.tr: Ofis ve Kırtasiye Almış olduğum yer ve ve ucun modeli bu şekilde
Hocam bahsettiğiniz grip modelleri 1300 lü modeller evet onlar çatlıyor benimde elimde kaldı.2010 grip modeli ömürlük kalem.

Arkadaş 150 TL'yi aşmamak adına öneride bulunulmasını istemiş ama siz 300 TL değerinde bir kalem atıyorsunuz :D
Hocam pembe rengi atıcaktım 145 tl yanlışlıkla kahverengiyi atmışım.Ayrıca internette 150-200 arası diğer renkler de varmış şimdi farkettim.

Bu kalemi alın aldırın 😀

Alınmaması gereken kalemi de söyleyeyim de :D graphx ve matrix almanızı önermem metal kısmın üstü soyuluyor ve el terlediği için hafif pas kokuyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230129_004352.jpg
    IMG_20230129_004352.jpg
    111,3 KB · Görüntüleme: 66
Olabilir bir şey diyemem. Benim gözüme ve kullanış biçimime uygun bir kalem olmadığı için yanında yaklaşacağım bir model olmaz :).
zevk meselesi hocam doğrudur.

Alınmaması gereken kalemi de söyleyeyim de :D graphx ve matrix almanızı önermem metal kısmın üstü soyuluyor ve el terlediği için hafif pas kokuyor.
Kokusu buraya geldi.Elinizi ağzınıza götürmeyin 😂

Geri
Yukarı