Router 5GHz yerine 2.4 GHz'de çalışıyor

Öncellikle Short GI kapatın daha sonra advance wirreless Advanced kısmına girin orada Kablosuz ayarlar altında Wi-Fi ağını birleştir gibi bir tik olması lazım. Bu tiki temizledikten sonra kaydedin ve yine kablosuz altında 2.4GHz ve 5GHz ağları için ayrı isim verin.

Modemi tekrar resetleyip şu videoyu izler misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncellikle short gı kapatın daha sonra advance wirreless Advanced kısmına girin orada kablosuz ayarlar altında Wi-Fi ağını birleştir gibi bir tik olması lazım. Bu tiki temizledikten sonra kaydedin ve yine kablosuz altında 2.4GHz ve 5GHz ağları için ayrı isim verin.

Özür dilerim ama kullandıgım sitedeki Advanced Wireless ayarlarına girdigim zaman asagıda Wi-Fi agını birleştir gibi bir tik yok nasıl bulabilirim?

Modemi tekrar resetleyip şu videoyu izler misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Modemi router olarak değil range extender olarak kullanmak istiyorum bilgisayarımda Wi-Fi olmadıgından Ethernet kablosu cekiyordum bu ürünü alıp bagladım ve bilgisayarımda Ethernet'e gerek kalmadan Wi-Fi kullanabildim.

Özür dilerim ama kullandıgım sitedeki Advanced Wireless ayarlarına girdigim zaman asagıda Wi-Fi agını birleştir gibi bir tik yok nasıl bulabilirim?

Modemi router olarak değil range extender olarak kullanmak istiyorum bilgisayarımda Wi-Fi olmadıgından Ethernet kablosu cekiyordum bu ürünü alıp bagladım ve bilgisayarımda Ethernet'e gerek kalmadan Wi-Fi kullanabildim.

Hocam o halde muhtemelen bağlandığınız Wi-Fi 2.4GHz olmalı bağlandığınız cihazı kontrol edin yani "modemi" kontrol edin.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2024-03-23_143328_tplinkwifi.net.png
    Opera Anlık Görüntü_2024-03-23_143328_tplinkwifi.net.png
    34,5 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı