Royal Kludge RK61 alınır mı?

Tam konu açacaktım bu başlığı gördüm

Royal Kludge RK61 Üçlü Mod Mekanik Klavye 2.4Ghz Wireless/Bluetooth/Wired 61 Keys RGB Hot Swappable Gaming Keyboard With Software For Mac/Win

Ortalama 800-1000 tl arası bir red switch klavye arıyordum. Logitech k835 tkl almayı düşünürken linkteki klavyeyi gördüm ve çoğu kullanıcının önerdiğini biliyorum. Sizce bu iki klavye arasından hangisi daha iyidir? Brown switch çok fark eder mi? Ya da indirim bekleyip Gamakay Mk61 mi almalıyım?
Günlük olarak ve cs go oynarken kullanacağım kendi adıma. Konu açmadan buradan sormuş olayım.

Tam konu açacaktım bu başlığı gördüm

Royal Kludge RK61 Üçlü Mod Mekanik Klavye 2.4Ghz Wireless/Bluetooth/Wired 61 Keys RGB Hot Swappable Gaming Keyboard With Software For Mac/Win

Ortalama 800-1000 tl arası bir red switch klavye arıyordum. Logitech k835 tkl almayı düşünürken linkteki klavyeyi gördüm ve çoğu kullanıcının önerdiğini biliyorum. Sizce bu iki klavye arasından hangisi daha iyidir? Brown switch çok fark eder mi? Ya da indirim bekleyip Gamakay Mk61 mi almalıyım?
Günlük olarak ve cs go oynarken kullanacağım kendi adıma. Konu açmadan buradan sormuş olayım.
Alınabilir, gayet iyi bir klavye. Fiyatı da uygun.
Kendisi cezalı şu anda.

Soruları alabilirim bizzat kullanıcısıyım. Stock gelen switchlerini ben açıkçası beğenmedim. Gateron switch geliyor ancak ben geçen hafta Akko Jelly Black aldım şu anlık daha mutluyum. Lube setimde yolda şu an.

Soruları alabilirim bizzat kullanıcısıyım. Stock gelen Switch'lerini ben açıkçası beğenmedim. Gateron Switch geliyor ancak ben geçen hafta Akko jelly Black aldım şu anlık daha mutluyum. Lube setimde yolda şu an.

Hocam herhangi bir sıkıntı çıkardı mı? Memnun musunuz Akko Switch'lerden? Bendee cream Blue takmayı düşünüyorum da.

Hocam herhangi bir sıkıntı çıkardı mı? Memnun musunuz Akko Switch'lerden? Bendee cream Blue takmayı düşünüyorum da.
Memnunum hocam yağlayınca daha bir güzel oldular. Yalnız yağlamayı sprayle yapmanızı tavsiye etmem switchlere zarar geldiğini söylüyorlar daha uğraştırıcı ama tek tek yapmak daha sağlıklı ve sesi daha çok etkiliyor. İlk yağlamam WD-40 ileydi ancak o işin sonu da facia ile bitmişti :D

Şunu da ekleyeyim yağlama olayı düşünüyorsanız vazelin, el kremi gibi şeyler kullanmayın. Hem etkisi olmayacaktır hem de zarar verme ihtimali yüksek. Düşük bütçe için Micscrew GPL 205g0, bütçe varsa nirvana olan Krytox 205g0 tercih edin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı