RPG Oyun Tavsiyesi

DarkLightning

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Amasya
Daha fazla  
Meslek
Kida Teknoloji - Yazılım Geliştirme
Diablo veya Skyrim tarzı bir oyun önerebilir misiniz? Ya da bunu kesinlikle oynamalısın diyebileceğiniz başka bir oyun. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oblivion(Tes 4 Oblivion, Tes5 Skyrim) Fallout 4 şehir kurma falan var. Dark Souls mekanikleri Skyrim'e benziyor, ama daha çizgisel ve zorluğuyla ün yapmıştır. The Witcher 3 Skyrim'e benziyor ve yılın oyunu seçildi. Diablo benzerleri arasında en iyileri Torchlight ve Van Hellsing.

Dark Souls mekanikleri Skyrim'e benziyor
Allah korusun. Souls oyunlarının hayranı olarak öyle bir şey olsa oyundan soğurum anında. Skyrim'in Souls oyunlarına benzemesi lazım. Sonuçta vuruş hissiyatı güçlü olan taraf Souls oyunları.

Dövüş sistemi demek istedim, bloklama sistemi ve düz vuruş sistemi aynı, ama Souls'da daha çok hareket, animasyon ve dodge var.

Souls serisi ve Skyrim'in dövüş mekaniği olarak hiç bir benzerliği yok bahsettiğiniz düz vuruş ve bloklama dahil. Hatta bu 2 oyun tam anlamıyla birbirinin zıttı birinde dövüş mekanikleri oldukça gerçekçi ve zor ama hikaye çok arka planda öbüründe ise hikaye daha doğrusu hikayeler çok daha öndeyken mekanikler vasat 2 oyun serisini de çok sevmememe rağmen hiç bir benzerlik göremiyorum Skyrim'i çok sevmeme rağmen ne kadar mod kullanırsam kullanayım o dövüş mekanikleri ortalama bir seviyeye yaklaşamıyor ama yapacak bir şey yok her oyunun eksisi artısı farklı.

The Witcher serisi. Serisi diyorum bak, sadece 3 değil. (y)
Kardeş ne yalan söyliyim witcher 2 aldım indirimden almaz olaydım çok pis takılıyor oyun. Kasma değil bak takılma. Hatta burada konusunu bile açtım ama oyunda optimizasyon sorunu olduğunu söylediler. Ee bu da benim şansım işte. Bu arada benim tavsiyem 'Shadow Of Mordor'. Ne optimizasyon sorunu var ne de başka bir sıkıntısı. İyi oynamalar.

Kardeş ne yalan söyliyim witcher 2 aldım indirimden almaz olaydım çok pis takılıyor oyun. Kasma değil bak takılma. Hatta burada konusunu bile açtım ama oyunda optimizasyon sorunu olduğunu söylediler. Ee bu da benim şansım işte. Bu arada benim tavsiyem 'Shadow Of Mordor'. Ne optimizasyon sorunu var ne de başka bir sıkıntısı. İyi oynamalar.
@HardPlayer'e katılıyorum Shadow Of Mordor'u oynamış biri olarak gerçekten çok beğendiğim bir oyun grafikleri sistemin iyiyse çok güzel tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı