RPG oyunları oynayamamak

Irene

Hectopat
Belki benim durumumda olanlar vardır aramızda. Fallout, Borderlands, Skyrim gibi oyunlara girince 5 dakika dayanamıyorum çok sıkıcı geliyor.Halbuki gamer tayfa RPG oyunları öve öve bitiremiyor. LOL'e giriyorum o da 1 el maksimum atıp çıkıyorum. Laptop çöp o ayrı bir durum zaten. Max Payne, GTA, Mafia, L. A Noire hayranıyım oyunlar su gibi geliyor bana bitirmeme rağmen bir daha oynarım hepsini. Bazıları hayal gücün eksiktir diyor bağlantıyı kuramadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek ki sen o tarzı seviyorsun. Mesela, bağımsız oyun seven büyük bir kitle de var, veyahut strateji oyunu. Bende sadece açık dünya rpg oyunlarını oynamayı seviyorum, diğer türlüsü sarmıyor. Eskiden zorunda olduğum için yıllarca lol oynamış olabilirim ama orda bile tek şampiyonla oynayıp rol yapmaya çalışırdım.

Hayatta ayrıntılara önem vermeyi seviyorum, RPG oyunlarında bambaşka hayali bir evren olduğu için o kadar yeni ayrıntıyı kaldıramıyorum, RPG oyunlarını da sevemiyorum sizin gibi. Hikayeli oyunları ise gerçek dünyaya yakın olduğu için severek oynayabiliyorum. Strateji oyunlarını da çok seviyorum, sevmeyenler de o kadar ayrıntıyı gereksiz buluyor :). Tamamen zevk meselesi olduğunu düşünüyorum.

Hayatta ayrıntılara önem vermeyi seviyorum, RPG oyunlarında bambaşka hayali bir evren olduğu için o kadar yeni ayrıntıyı kaldıramıyorum, RPG oyunlarını da sevemiyorum sizin gibi. Hikayeli oyunları ise gerçek dünyaya yakın olduğu için severek oynayabiliyorum. Strateji oyunlarını da çok seviyorum, sevmeyenler de o kadar ayrıntıyı gereksiz buluyor :). Tamamen zevk meselesi olduğunu düşünüyorum.
Hocam ben oyun sevmiyorum sanırım stratejide sıkılıyorum(Stronghold Crusader 2 HD oynadım.)
RPG çoğunu denedim 10 dakika maksimum.F:NW'de 8 saat dedim şans vereyim aşırı boş geldi.
MMORPG falan hiç bulaşmadım Metin 2'ye 5-10 dakika bakıp sildim.
Başka oyun oynayamadım zaten bilgisayar kötü.Şu an 2020 yılında cs 1.6 ve lol'ü yarım saat oynayıp çıkıyorum.Zevksiz bir insanım herkes fantastik evren okuyup hakkında konuşurken ben Reşat Nuri,Yaşar Kemal,Sabahattin Ali okurdum.
Spor oyunlarını severim 5-10 dakika pes 2013 oynardım 1 sene önce.

Geri
Yukarı