Rsmb effect için program önerisi

Hocam meğer bu kadar bilgilisiniz söyleyin bana 2014'ten beri 2021'e kadar After Effects'e neler eklendi ne farklı grafik kullanımı farklı mı bunlar değiştirilemez şeyler.

İşlemcin kötü fakat After Effects CC 2017 tavsiye edebilirim o halde.
AE kullanıcak diye birşey yok,AE'nin eski sürümlerini kullanmaktansa Vegas kullansın.
Teşekkürler pc iyi de ae de çok donuyor bide oyunlarda darboğaz yapıyor sorun orda .

Kanka premire Pro 2019 indirdim kullandım rsmb effekt de indirdim 1.57 dakikalık video 20 dakikada renderladı normal mi yoksa ayarmı yapmam gerek ekran kartımı falan seçtim ayarlardan.
Kanka ne yalan söyliyim normal değil,Vegas Pro kullan

AE kullanacak diye bir şey yok, AE'nin eski sürümlerini kullanmaktansa Vegas kullansın.

Kanka ne yalan söyleyeyim normal değil, Vegas Pro kullan.

Vegas kurgu için After Effects genel olarak her şey için kullanılabilir fakat kurgulamak zor olur o yüzden Premiere var ek olarak frag movie yapmak istiyor arkadaş.

AE genel derken? AE'de sadece efekt yapılabilir, video montajlanamaz.

Vegas, Premiere Pro ve AE'nin birleşimi.

Allah Allah yanlış biliyor olmayasın AE de katmanlar uğraştırdığı için video kurgusu yapmak uzun sürüyor AE de ne yok sayabilir misin birkaç eksiğinden biri ses üzerinde çok büyük oynamalar yapamıyorsun.

Madem AE'de kurgu yapılabiliyor, neden Premiere Pro var?

Dostum AE de kurgu yapılabiliyor olması yapılmak zorunda olduğu anlamına gelmiyor. After Effects Premiere'ye göre daha ağır ve yavaş çalışan bir program ve ikisinde de katmanlar bulunuyor. Kesmek dizmek ses ve renk düzenlemek Premiere'deki kadar basit ve hızlı değil fakat bunların hepsi After Effects'in içinde yapılabiliyor. Bunu anlaması bu kadar zor olmamalı. Ek olarak Premiere'nin içinde belli bir kompozisyonu After Effects ile düzenleme seçeneği bulunuyor bu iki program birbirini tamamlar fakat After Effects tek başına da kullanılabilir. Bu seçenek kullanıcıya kalmış bir şey.

Dostum AE de kurgu yapılabiliyor olması yapılmak zorunda olduğu anlamına gelmiyor. After Effects Premiere'ye göre daha ağır ve yavaş çalışan bir program ve ikisinde de katmanlar bulunuyor. Kesmek dizmek ses ve renk düzenlemek Premiere'deki kadar basit ve hızlı değil fakat bunların hepsi After Effects'in içinde yapılabiliyor. Bunu anlaması bu kadar zor olmamalı. Ek olarak Premiere'nin içinde belli bir kompozisyonu After Effects ile düzenleme seçeneği bulunuyor bu iki program birbirini tamamlar fakat After Effects tek başına da kullanılabilir. Bu seçenek kullanıcıya kalmış bir şey.
Dostum,AE ile yapabiliceğin kurgu,Filmora'nın kine bile yaklaşamaz...

Geri
Yukarı