RT 240 Q8400 sisteme işletim sistemi önerisi

Nailsemseddin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son günlerde CS:GO Valorant gibi oyunlarda sistemim yettiği halde droplar yemeye başladım. Benim için en iyi işletim sistemi nedir? Windows 10 2004 sürümünü kullanıyorum tüm sürücüler güncel.

Sistemim.
AMD R7 240 series.
Intel Core Quad Q8400.
2x2 1066 MHz RAM.

Ben de Windows 8.1 öneririm. Tam sizin sahip olduğunuz sistemler için en ideali Windows 8.1'dir. Ben laptopumda en son sürümünü kullanıyorum, güncelleştirmeler tam. Bir sıkıntı yaşamıyorum. Siz de en güncel sürümü kurabilirsiniz.

Evet yazmayı unutmuşum WD Blue 1 TB HDD kullanıyorum bir de.
Çok teşekkür ederim önerdiğiniz bir sürümü var mı ne kurmalıyım.
En son sürüm elbette.

Drop durduk yere yenmez. Sistemde bir sorun var, o yüzden drop yiyyorsunuz. MSI Afterburner ile oyun içi tüm bilgileri atın.

Evet yazmayı unutmuşum WD Blue 1 TB HDD kullanıyorum bir de.
Çok teşekkür ederim önerdiğiniz bir sürümü var mı ne kurmalıyım.
Dediğim gibi HDD de UEFI 8.1 Pro en iyisi olacaktır.
Edit: Benim diğer eski sistemimi 10 dan 8.1 e geçirince aşırı derecede fark etti. Sanki PC bana her gün teşekkür ediyor :D

En son sürüm elbette.

Drop durduk yere yenmez. Sistemde bir sorun var, o yüzden drop yiyyorsunuz. MSI Afterburner ile oyun içi tüm bilgileri atın.

Ben de Windows 8.1 öneririm. Tam sizin sahip olduğunuz sistemler için en ideali Windows 8.1'dir. Ben laptopumda en son sürümünü kullanıyorum, güncelleştirmeler tam. Bir sıkıntı yaşamıyorum. Siz de en güncel sürümü kurabilirsiniz.

ISO dosyayı yazacağım sürümü o yüzden sormuştum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    7 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı