RT-AX82U TurkNet Fiber Ayarları

62369

Kilopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoları izleyerek, adım adım modem değişikliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adım adım izleyerek yapmaya çalıştım ama bende işe yaramadı. Recep beyle aynı router'ı kullanıyorum, servis sağlayıcım da TurkNet. Her şey birebir aynı + olarak MAC adresini de kopyaladım ama internete çıkamıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim.

Apartman girişine kadar fiberle geliyor, oradan da dairelere CAT6 kablo ile dağılıyor. Daireye gelen sadece CAT6 kablosu var. Herhangi bir GPON cihazı yok.

Dün konuyla ilgili arıza kaydı bıraktım, bugün gelen Telekom görevlisi verilen modem dışında bir cihaz kullanamazsınız dedi. Benim izin verdiğim cihazla kullanabilirsiniz dedi. Aldığınız router'ı iade etmeye çalışın filan dedi. Canım sıkıldı.

İlginizden ötürü çok teşekkür ederim Recep bey, Cat6 kablosu binanın -1. katındaki kutuya gidiyor, oraya erişim imkanım yok.
Verilen modem sizinkiyle aynı herhalde ZTEH298A.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    287,2 KB · Görüntüleme: 96
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    249,1 KB · Görüntüleme: 90
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    86,2 KB · Görüntüleme: 83
İlginizden ötürü çok teşekkür ederim Recep bey, CAT6 kablosu binanın -1. katındaki kutuya gidiyor, oraya erişim imkanım yok.

Yerel Ağ'a girin ve şu şekilde ayarlayın.

1636980596405.png

35 değerini deneyelim ilk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Firmware sürümünüz aşırı eski. Son sürüme geçip öyle dener misiniz? Eski sürümlerde IPTV sorunu var, kullandığımız ayar.

Teyit edin bunu da.

En kötü akşama benim modeme bakacağım. Gerekirse size de uzaktan bağlanıp bakarım.

Kablo WAN portuna takılı değil mi? Akşam müsait olursam uzaktan bağlanabilirim ZTE ZXHN H298A modemdeki ayarlara bakmak için.

Bir de vaktiniz varsa mevcut modemde root yetkisi alır mısınız?

Geri
Yukarı