RTE'nin faizleri düşürmemiz lazım açıklamasından sonra TL'de olan değer kaybı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aylar önce laptop alacaktım, arttı. Dedim bari idare etmelik APU toplayayım. Yok abi, ben bu gidişle bilgisayara kavuşamayacağım. Diğer olayları saymıyorum bile. Durum buna doğru gidiyor sanırım:
images-9.jpeg

Dediğim o zaten. Dışarıdan herkes ekonomiyi düzeltir. Koltuğa oturtturulduktan sonra ya önünü kesiyorlar ya sen kendini bozuyorsun.
Ekonomi de atılacak en büyük adım, TCMB'nin bağımsız olmasıdır. Bunu yapsalar, her şey güzel olacak.

Ben Mansur Yavaş'ın yönetebileceğinden emin değilim. Buna kendisi de inanmıyor bence.

Kendisi belediye başkanı. Belediye başkanlığından, cumhurbaşkanlığına geçişi çok zor olur, yapamaz bence.

Bizimki de umut be hocam belki iyi yönetir. 😐

Şu durumu savunup yine bir yerlere bağlayacak milyonlarca troll, saf insan biliyorum. Tayyip gittiği gibi dolar 1 - 2₺ düşerse şaşırmam vallahi.

Ferit istifa.

Ben Mansur Yavaş'ın yönetebileceğinden emin değilim. Buna kendisi de inanmıyor bence.

Kendisi Belediye Başkanı. Belediye Başkanlığından, Cumhurbaşkanlığına geçişi çok zor olur, yapamaz bence.
Cumhurbaşkanlığına aday olmayacak diye biliyorum, kendisi zaten yöntebileceğinden kuşkulu büyük ihtimal.

Partili birisi gelirse zaten yapamaz bir şey. Özgür Demirtaş gibi tarafsız insanlar geçecek ki başka bir hükümet geldiğinde onlara baştan yap olmasın. Ama yok ver bir gecede değişiklik kararını mahvet ülkeyi.

Partiye tapmayan bir adamın gelme imkanı yok ki. Özgür Demirtaş oldu da bir zaman sonra koltuğa geçerse o da bağlı olduğu parti sayesinde, onun kontrolünde geçecek. Makamda tarafsızlık yoktur, çıkarlar vardır.

Partiye tapmayan bir adamın gelme imkanı yok ki. Özgür Demirtaş oldu da bir zaman sonra koltuğa geçerse o da bağlı olduğu parti sayesinde, onun kontrolünde geçecek. Makamda tarafsızlık yoktur, çıkarlar vardır.
Herkes öyle değildir bence hocam. Yanlış hatırlamıyorsam 90'lı yıllarda, aynı Türkiye gibi bir durumda olan Amerika'nın başına bir MB başkanı atandı. Herkesin tepkisini almasına rağmen faizleri en yükseğe çıkardı ve ülkeyi şaha kaldırdı.

Türkiye'de de, bağımsız olsa şu kuruluş, en azından bir şeyler denenir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı